Uue aasta vastuvõtt New Yorgis

Plaanis võtta uus aasta vastu NY-s. Oskab keegi kirjeldada, mis linnas aastavahetuse ajal toimub ( kus rahvas koguneb, kust on hea ilutulestikku vaadata, kas on turvaline jne). Mida huvitavat veel teha?

NY olulisem uue aasta vastuvõtt toimub Time Squareil, mida kannavad üle / kajastavad kõik maailma uudiste kanalid. Näiteks:

Meeleolu räägib kõik enda eest!

Seda ma ei oska rääkida, kui vara peaks minema Time Squarile, et sinna mahtuda. Netinfo põhjal koguneb sinna üle miljoni inimese ja kohad võetakse sisse juba pärastlõunast.

Kui on oluline efektne ilutulestik, siis mine Hong Kongi

Kuid arvesta rahvamssiga nt. peatänava Nathan Road

NYs võib ikka rõvedalt külm olla uusaastaööl, see kõle lõõtsuv tuul pilvelõhkujate vahelistes kanalites on hullem kui Eestis.

Ma võin öelda, et Time Squarile hakkab rahvas kogunema juba hommikul ja see tõesti saab õhtuks nii rahvast täis, et seal ei anna üldse liikuda. Toalette ka ei ole. Mina igaljuhul sinna küll ei soovita minna aastavahetuseks. Tõsiselt miljon inimest koguneb sinna ja kõik tahavad hästi näha ja see trügimine on hullumaja. Iga aasta on ikka juhtumeid, kui kellegist üle kõnnitakse.

Kõige targem on seda telekast vaadata.