Vabatahtlikuna kuskile sooja...

Tere

Kuna hingest olen ikkagist lõunamaa inimene siis tahaks siit ära. Tahaks minna kuskile vabatahtlikuna tööle. Kuna finants praktiliselt puudub siis midagi odavama kanti aga lennupileti kraabiks ikka kuskilt kokku.. Keegi teab kes pakub/korraldab selliseid asju ja mingi idee mis sellega kõik kaasneda võiks!?

Andke teada targemad..

Parimat,

Mees

Sellest peaks internetis ka eesti keeles palju juttu olema. Tõenäoliselt on ka tripis juttu olnud. Endale on meelde jäänud just see, et vabatahtliku töö eeldab ikkagi veidi rohkem raha kui lennupilet maksab, sest ka kohal tuleb oma elu eest mingi kindel päevatasu maksta. Vabatahtlik töö ongi enamasti see, et lähed oma raha eest kohale, teed tööd, maksad oma kulud kinnid ja tuled oma raha eest tagasi. Kokkuvõttes on pärast rahaliselt omajagu miinus ja moraalselt pluss. Kuna pole ise kokkupuutunud, siis äkki on mulje ekslik.

Olen ka ise samu mõtteid mõlgutanud. Oma arvutis lemmikutesse olen salvestanud sellise lingi: http://www.workaway.info/hostlist.html

Ka mina olen selle www.workaway.info'ga palju tutvunud, tundub põnev :D Aga tekkis selline küsimus, kas sinna kahekesi ei saa kandideerida? Ma tahaks koos kellegagi minna..

Muidu aina rohke ja rohkem mõtlen selle peale :D

Saab küll, loe sealt maksmise juurest. Seal on selline võimalus et kahe inimese eest raha üle kandes saab isegi soodsamalt kui ühe inimese tasu. Räägin oma kogemusest, ja see tasu kehtib 2 aastat.

Tere

Hakkab juba minema..

Kõik kes koos minemisest/Koos kandideerimisest huvitatud võiks mulle kirjutada miksmitte@rocketmal.com ja seal siis edasi rääkida.

Marco

Olen samuti vabatahtlikuks minemas oma autoga.Tore oleks koos kandiderida.Parim sihtkoht oleks Itaalia.Kuid kogu Vahemere umbrus sobiks.

Itaalia oleks ka minu esimene sihtkoht :D

Kas keegi plaanib veel sellel suvel kuhugi Euroopasse Workaway kaudu minna või on juba lootusetult hiljaks jäädud selle asjaga praeguseks? Tekkis tunne, et peaks veidi mõtteid koguma ja midagi muud tegema paar kuud.

K

tere,tutvusin ka nyyd workwayga ja panin sinna yles oma pakkumise.nimelt olen lastega yksi kreeta saarel ja vajan lastega abi kui poes käia v6i muid asju ajamas.neid ei saa igalepoole kaasa v6tta sest on liiga väikesed veel.autot mul veel ei ole ja seet6ttu on lihtne poeskäik meeletu ettev6tmine.tegemist oleks m6ned tunnid päevas kolm kuni viis päeva nädalas.meie elamise alumisel korrusel on stuudio eraldi sissekäiguga,kus on köök ja pesemisruum.piirkond kus olen on turistikeskuse plataniase lähedal ja majast mereni on 800 m.m6tlesin siia ka oma pakkumise lisada kui kedagi huvitab selline variant.olen ka suht yksi siin ja oleks tore leida keegi kellega juttu ajada.kui on huvilisi siis minule v6ib saata maili muttikkatri@gmail.com

Mul on pakkuda võimalus olla vabatahtlikuna Palestiina külas, suvel. Huvi korral kirjutage siia, või saatke meil kasutajale. Tasuta majutus, söögi peab ise, või mõnikord mõne perega külas einestada :)

Tere!

Uurin, kas keegi on läinud www.workaway.info kaudu Hispaaniase? Kuidas oli ja kas jäite pärast vabatahtlikuteenistust iseseisvalt kauemaks/tööd otsima? Ise tahaksin uuest aastast väga minna ja teen vaikselt plaane. Plaanimise vahepeal oleks tore teiste kogemusi ja seiklusi kuulda :)