Väga heal asukohal norm hotellid NY-s

Lugesin siin kõikvõimalikke erinevaid jutte hotellide ja hostelite kohta Ny-s. Aga aeg on ju muutuv nähtus. Ise plaanime minna järgmisel aastal veebruaris, aga paljud kommentaarid aastast 2006.

Kas kellegil on värskemat infot, kui sooviks ööbida võimalikult heas asukohas, hind võiks olla kuni 180 USD per öö, mitte rohkem.

Millised oleksid variandid, peale hostelite Chelsea Star Hotel ja Hotel 31. Ning kumb neist on etem ja kas nende asukoht on ikka ok?

Kas keegi on kunagi olnud sellises hotellis nagu Radisson Lexington Hotel New York?

Ja need kes on olnud Carterhotellis? www.carterhotel.com- hind tundub küll megahea, aga kuidas see hinna-kvaliteedisuhe on? väga hull? selles mõttes, et kas hotell on väga räpane ja jube?

Väga suured tänud kui keegi viitsib veel vastata sellele väga väga palju levinud küsimusele. Aga ise pole tõesti ennem kokku puutunud Ny-ga.

Milford Plaza hotellis on suhteliselt normaalsed hinnad NYC kohta. Meie tuba oli korralik ning hotelli teenindus ei tekitanud negatiivseid tundeid. Midagi überhead ei ole. Hotell nagu hotell ikka. Hommikusööki seal ei saa, nagu mujalgi tavaks on. Aga kuna hotell asub ühe bloki kaugusel Times Square'ist siis ei tohiks söögikoha leidmine probleeme valmistada. Soovitan vaadata ka nende sooduspakette.

Hampton Inn Times Square North - väga hea asukohaga, tuba ruumikas, puhas, mingisugne hommikusöök isegi hind ca 170-180 öö

expedia lehel on sellele hotellile antud mingi 4.6 punkti 5 max-st

Olen ise ka korduvalt olnud Milford Plazas ning hind on mõistlik ja asukoht on super! Teatrid samas blokis, metroo kohe samas, Bussijaam kõrval 100m, Central Park 2 metroopeatust, muidugi Times Square kohe kõrval. Parimat hinda on alati pakkumud www.hotels.com Hommikusööki pole aga Starbucks on kohe kõrval ja kui õhtul midagi tahad siis on kohe minimarket 10meetri kaugusel (C Park poole)

Kaisin ise Chelsea Star hotellis okt keskel ja pean tunnistama, et vaga ok oli. Me olime kyll 9kesi suures kahetoalises apartamentis aga hind on oli sellel vaga hea ja Madisson Square Gardeni korval 31 streetil, et sealt sai praktiliselt jala kohe esimene ohtu vaikese jalutusega Times Sqareile mindud ja ega ka 5th avenue ega Central Park kaugel ole. Et laita ei ole midagi, aga kindlasti leiad ka alternatiive

Tere Ka reisija. Nüüdseks sul vast juba NYC käidud. Muljeta siis, mis hotelli kasuks sa otsustasid ja kuidas oli...

Olen olnud erinevates hotellides New Yorgis ja Milford Plaza on parim oma asukoha ja hinna poolest.

Kommentaar siin nii vana, aga ehk veel keegi seal peatunud. Huvitab, et kas ühiskasutusega WC ja vannitoaga on jube?! hinnavahe on üle 100%.