Vajan Pariisis öömaja

Tere!
Lähen 11 august Pariisti. Tagasi tulen 16 august. Oleks tore, kui leiaks sootsa ööbimiskoha. Pakkumised oodatud!!! (:
janesaks88@gmail.com

Ja mis Sa nüüd arvad, et prantslased loevad eestikeelset foorumit ja jooksevad tormi, et Sulle pakkumisi saata?

Pariis ja Pariist.
Ei tea prantslased kumbagi omaks võtta.

Kui päris ilma rahata öömaja saada ei taha, siis soovitaks:
http://www.st-christophers.co.uk/paris-hostels

Kesklinnast küll veidi eemal, kuid metroopeatus(ed) pole kaugel. Maja valmis alles eelmisel aastal. Väga mõnus asukoht.

Kui sul on soov saada tasuta öömaja ja ühtlasi kohaliku kultuuri ja inimestega tutvuda, siis tasub küsida http://www.couchsurfing.org - tee endale sinna kasutaja ja uuri, kas couchsurfaritest kellelgi on mahti sind nendel kuupäevadel majutada. Parema mulje ja tulemuse annab see, kui oled endast rääkides aus, sh kasutad registreerimisel oma tegelikku nime. Aus tasub olla ka oma maailmavaadet ja elustiili kirjeldades ning CS liikmete hulgast otsida ka pigem neid, kelle elustiil sinu omaga haakub (kui oled pidutseja tüüp, siis vaevalt sa tahad veeta nädalat kodusmediteeriva filosoofi juures ja vastupidi). Tasub just otsida sulle põnevaid inimesi ja neilt otse küsida, kas neil on võimalik sulle öömaja pakkuda. Gruppi/listile kirjutades ei pruugi vastust saada ja CS viisakusreeglid ütlevad ka, et see pole ilus.

Toimub ka igasuguseid üritusi - http://www.couchsurfing.org/group.html?gid=199 see on Pariisi grupp, kuhu postitatakse teateid, küsimusi, toimuvat...

CS-le sarnane inimkogum on ka Hospitalityclub.

Mida varem öömaja otsid, seda paremad võimalused üldiselt.

Mul just üks sõbranna viibis siin nädal aega oma CS tuttavate pool. Esimese korraga muidugi ei pruugi üks inimene sind nädalaks öömajale võtta, aga aega võib proovida jagada eri hostide vahel.

Kui sa ei taha võõraste pool ööbida, siis CS kaudu saab kontakti ka nende kohalikega, kel mahti ja tahtmist näiteks linna näidata või oskavad nõu anda, kuhu minna, mida vaadata. Ikkagi huvitavam kui hotell-kohvik-muuseum-eiffel-tuur :)