Vaktsineerimine

Tere,

Kes on lasknud ennast enne Mehhiko reisi vaktsineerida, kas olete teinud ka mingisugust malaaria ravi. Millised vaktsiinid tegite? Olen rääkinud ka reisinõustamisega ja sealt soovitati teha A ja B- hepatiit ja tüüfuse vastu, kas olete need kõik endale teha lasknud?

Sõltumata riigist olen mina vaktsineerinud vastavalt reisimeditsiinilise nõustamise soovitustele. Ma võtan seda kui elukindlustust. http://www.tervisekaitse.ee/?module=vact&area=50

Mina just lasin eile ennast vaktsineerida A-hepatiidi vastu, kuna on ka aprillis minek.. Malaariat ei teinud, kuna reisinõustaja näitas mis piirkonnas see on kuid sinna me ei satu, nimelt läheme, Cancun, Tulum.. No A - hepatiiti on igal pool , nii, et reisi kuhu tahad ikka alati soovitatakse..

A ja B kindlasti. kuid kuldreegel käsi pesta tuleb ikka meeles pidada! Seal kohapeal pidavat saama ilma retptseptita ja soodsalt kõhuhädade vastu Malaariat aga on nii mitut liiki ja tabletid suht toksilised, et peab hoolega kaaluma kas, mida ja kus võtta...

A hepatiidi vastu peaks kindlasti vaktsineerima, sest see levib nii mustade käte kui saastunud toidu ja veega väga paljudes kohtades.

B hepatiit aga levib vaid vere ja kehavedelike kaudu ning kui sul kombeks neid kohalikega vahetada pole, siis selle vaktsiin ei ole tegelikult vajalik.