Vaktsineerimistõendi kehtivus Kreekas

Jäi silma FB grupis jagatud  07.02.2022 a  artikkel, kus erinevate vaktsiinide vaktsineerimispassidega võib reisides probleem tekkida, kuna kehtivusaeg erinev.

Tean, et ette pole näha, mis riigid võivad otsustada ja kõik võib muutuda üleöö, kuid mis üldsus arvab, kas aprilliks, maiks võiks see tõendite nõue lõppeda Kreekas/Kreetal?

Artikkel ise siin :

https://www.ekathimerini.com/news/1177014/vaccination-certificates-expire-without-booster/?fbclid=IwAR0Maqw3bzoOjtA7npszgAVGTo5hfLBjIIxOxbFMhlH7jpkkZsgxVcCwhSE

Selle kohta sai tehtud selgitav kokkuvõte, mida võib lugeda siin. Mis nõuded aprillis kehtivad, ei tea keegi, kuid üldine suund EL riikides on nõuete vähendamisele. Ka Kreekas. Samas, tõendite kehtivusajaga vaevalt midagi ette võetakse.

1
0

Selle uudise valguses, mis jagasin jäin mõtlema, et Janssen on ka ühe doosiga nagu Johnson & Johnson. Et kas selle võivad ka 3 kuu peale tõmmata ja et Kreetal reisimiseks hetkel lastel vaktsineerimine, neg test või PCR test vajalik alates 5 eluaastast, mitte al 12. Muudatus alates veebruarist 2022.

Kohapeal liikumiseks kehtivad lastele selvetestid

0
0

@Arabela

Janssen = Johnson&Johnson

0
0

Oskagi siis seisukohta võtta. Reisi targalt lehel link, mis olevat ametlik ajakohastatud info ( https://travel.gov.gr/#/ ), seal kirjas 9 kuud ja pole eraldi vaktsiinide põhiselt välja toodud.

Erinevatel lehtedel erinev info, ei tahaks mingeid üllatusi, kui minna.

Lisadoosi ei ole teinud ja hetkel pole plaaninud ka

0
0

Ei tasu segamini ajada riiki sisenemisnõudeid (esmane vaktsineerimine kehtib EL-s 9 kuud) ja siseriiklikke piiranguid, mida võivad kehtestada nii valitsused kui ettevõtted.

1
0

Tänud vastuste eest!

Saan aru, et kohale saab aga kui Jansseniga vaktsineeritud, siis kohapeal liikuda ja söögikohtadesse/kaubanduses ei saa?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased