Varssavi lennujaamast vanalinna, kuidas?

Mis variandid on Varssavi lennujaamast kesklinna jõudmiseks ning kui palju see maksab? Kuidas saab tasuda? sularahas või saab ka kaardiga? kiire!!! ette tänades,

Selline info on alati kõigi maailma lennujaama kodulehtedel. http://www.lotnisko-chopina.pl/content/arrival/en/access.php

Buss: Takso: min. 40 PLN

Minek Küprosele septembris, vahepeatus on Varssavi lennujaamas. Vaja aega parajaks teha umbes 7 tundi. Pagas lendab otse. Kuna lennujaamad üldiselt pole nii põnevad kohad, et seal tundide kaupa passida, küsin soovitusi, kas on mõtet linna peal ära käia? Millise bussiga saaks kõige soodsamalt kesklinna ja tagasi ning mida huvitavat jõuaks ära vaadata? Mida veel Varssavi lennujaamast lahkudes ja sinna tagasi tulles peaks arvestama? Naabrimehe antud link ei toimi. Tänan kogemuste eest!

Bussipileti saab osta peatuse juures automaadist ja linnas ajalehekioskitest.Võibolla on automaadis ka edasi-tagasi variant.Linnas kindlasti vanalinn, ärilinna osas Marssali allee ja raudteejaama kanti- seal on üks kihvt lainelise katusega kaubanduskeskus.Kui rohkem soove, uurige ise kasvõi vikipeediast.

Meil oli viimase 7-tunnise ootamise jaoks valmis vaadatud bussimarsruut lennujaamast Galeria Mokotowini - plaanisime ostukeskuses mõned tunnid lapsega veeta. Sinna saab 2 bussiga, ümberistumise kohad ja bussipeatused vaatasin streetviewga üle, et teaks, kus miski asub. http://www.ztm.waw.pl/?l=2 on olemas ühistranspordi hinnad, graafikud ja kaardid - tahab natuke süvenemist, aga põhimõtteliselt info kõik olemas :)