Veebruaris Ibizale?

Kas keegi jagaks oma mõtteid või kogemusi antud teema kohta. Tean, et siis on saarel talv ja vaikus. Kas mõne suurema ööklubi uksed on avatud? Sooviks infot veel ööbimispaikade kohta. Millises saare osas oleks kõige parem peatuda.Kus on transpordiühendus kõige parem? On seal mingit ühistransporti ja kui tihti see liigub?

Hotellid ei huvita kuna need tunduvad suht kallid (uurisin www.ibiza-spotlight.com kodulehte). Kui kallid on hostelite ja apartamentide hinnad. Kui odavalt ja KUS oleks võimalik veebruaris ööbimiskohta saada (orienteeruvad hinnad)? Meil on seltskonnas 4 inimest ja peatuksime Ibizal ca 5 päeva. Kas ibizal on võimalik hindu tingida:)?

panen siia igaks juhuks veel oma e-maili : [email protected]

Mida sa seal talvel teed? :)))) Käisin juuni alguses ning alles Ibiza võttis pöördeid ülesse.

0
0

Samad sõnad. Hooaeg on juunist septembrini.

0
0

Naudin rahu ja vaikust :) Kui tagasi tulen siis räägin, mis ma seal tegin. Paistab, et oma küsimustele ikka asjalikku nõu ei saanud:(

0
0

Hotellid ei tööta,bussid ei sõida ja ööklubid kinni.

0
0

Suurematest ööklubidest on lahti ainult Pacha ja seegi ainult R,L alates südaööst. Teadmiseks veel, et avatud on ainult üks väike Pacha saal ja enne 02.00 õige pidu pihta ei hakka. Jookide hinnad olid suvel...mahl, vesi, coca 8€.....kõik segujoogid 15€. Ööbida soovitaks Ibiza townis või siis Playa den Bossa kandis seal vähemalt on midagigi avatud. San Antonio oleks suvel hea valik aga veebruaris on seal kõik head kohad kinni ja suht välja surnud. Näiteks Sant Eulalia´t ma ka ei soovitaks ööbimiskohaks valida seal on isegi suvel igav. Bussid sõidavad veebruaris harva ja öösel ei sõida nad üldse aga ... eks vaata ise www.ibizabus.com. Discobussi veebruaris ei sõida. Taksoga saab loomulikult alati igale poole nagu ka jala. Soovitan ööbimist vaadata www.booking.com. Ööbimise orienteeruv hind peaks jääma 32-46€ vähele üks öö.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased