Veepargid ja muu meelelahutus Kreetal

Kreetal peaks olema 3 veeparki. Kes on vähemalt kahes käinud ja saab võrrelda, siis millist soovitate? Kas Kreetal on lisaks veeparkidele ka muid meelelahutuskohti , kus lastega käia? Nn lõbukaid, loomaparke vms.

Kaalusime pikalt kas minna Water City või Aqua Pluss parki. Asuvad need üpris lähestiku, käisime ka mõlema värava taga ära. Water City on uuem, asub kõrgel ja seal vähemalt värava taga oli päris kõva tuul. Ka on Water City veidi suurem ja seal on rohkem torusid, kuid olemasolevad atraktsioonid on peamiselt samad. Pilet Water Citys oli täiskasvanul 21 ja lapsel 15, Aqua Plussis 20 ja 12. Meie valik Aqua City kasuks oligi peamiselt tuule pärast, sest üks mu lastest on pidevalt külmast sinine. Lapsed 7a ja 9a jäid rahule ja ise ka, kuigi arvan, et Water City oleks ehk paremgi olnud. Need torud kus kummiga ei sõidetud kriipisid selga päris korralikult. Uuemad torud oleks ehk siledamad olnud. Ka oli park veidi väsinud välimusega. rahvast ei olnud aga palju ja järjekordi polnud, nii, et saime isu täis lõbutseda. Minu lastele sobisid kõik torud, nii, et midagi ekstreemset seal ka polnud. Veel käisime Star Beach veepargis, kuid see ei ole päris võrreldav. Tegu on hotelli territooriumiga ja basseinid on seal kõigile tasuta, 3 liutoru on tasulised. Pladistasime seal õhtulpaar tundi ja oli ka täitsa mõnus. Koht oli väga ilus. Igal juhul kui ei raatsi veepargi pileti raha välja käia võib seal täitsa käia. Liutorude eest tuli vist 7eur maksta. Muid lõbustusasutusi vist ei ole, kuid minu lastel oli niisamagi lõbus. Sõitsime autoga lihtsalt ringi.

0
0

Water City suurem,käisime 14/06/08,väga meeldis,oli väga palav ja tuleb sussid kaasa võtta eriti lastele- väga kuumad teed,kõnnid nagu pannil.Proovisime kõike,kuid kummidega on muidugi parem sõita,väga meeldis.Söögiks -joogoks allpool pakutakse ainult kiirtoit,näit.hot-dog 4 EUR,õlu -4 EUR,üleval on restoraan,kuid pole käinud.Iraklioonist minnes Hersonossosi poole asub veel Akvaarium,käisime autoga, on kergesti leida:haikalad,riifikalad,muu-kuid Helsingi ja näit.Klaipeda SEAMUUSEUMI värreldes natukene väiksem. Diktioni kopal tasub ka käia.

0
0

l2hen 27.septembril kreetale! Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?

0
0

l2hen 27.septembril kreetale! Tahaks teada kas seal on ka olemas mingi atv safari vms nagu egiptuses?

0
0

Me lähme ka nüüd Kreetale ja tahaks ühte veelõbustusparki ka külastada, aga valida küll ei oska. Kes viimasel ajal käinud, siis mis hinnad on ja millises käisite? Milline see kolmas on? Kas Limnoupolis? Selle kodulehele ma ei pääsenud kahjuks.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased