Veepargid Kreetal oktoobris.

Tere. Läheme 11.oktoobril Kreetale Kas veepargid on veel avatud või hooaeg juba läbi?
Kas bussiga omalkäel raske üles leida?Asume Rethimno kandis ,Bali külas ja sooviks minna Limnoupioli veeparki. Järsku keegi oskab õpetada kuidas kergem sinna jõuda.

Tulime Kreetalt nädal tagasi, hooaja kohta ei tea, aga veeparki on võimalik tellida bussireis oma reisibüroo kaudu igast hotellist või ka kohalikust reisibüroost

Sõidad mööda teed E75 (neil vist ka kui National Road) Haniast veidi läänepoole ja siis hakka mahasõite (paremale sama maantee alt läbi) jälgima ning vaatama kohanimesid nagu Omalos ja Varipetro. Omalose tee peal on veepargi sildid väljas.

http://www.limnoupolis.gr/en/location.asp parempoolsel kaardil on Varipetro hästi näha.

Kui tellid busssireisi veeparki hotelli kaudu, võib juhtuda, et hotell tahab päris head raha sult nöörida. Nt. me läksime Hersonissose juures olevasse veeparki, hotell pakkus transfeeri 30 eur nägu... Võtsime takso, mis maksis 24 eur 4 in peale edasi-tagasi. Nii et ole ettevaatlik :)

Suured tanud, kas okt.s on veel avatud ? Selles asi ongi ,et pilet 20 euri ja reisiburoo votab 40.- in.

Tulime tagasi, Top toursi reisiesindaja ei teadnud midagi. Káisime kohal ára ja kinni.

Kas seal praegusel ajal meres on võimalik ujuda või on juba külm isegi meie jaoks?

Tulime Kreetalt tagasi 04. oktoober, siis oli küll vesi täiesti soe. Viimase päeva veetsimegi meres. Käisime ka veepargis ära. Oktoobri algul oli küll veel lahti. Veeparki minekuks võtsime rendiauto.

Mina käisin oktoobris küll Limnoupolise veepargis. Tõesti, rahvast oli ainult niipalju kui meid sinna 2 minirongiga läks. Me olime seal kas 7. või 8.okt 2008. Peatusime Hania lähedal ning sealtkandist sõitsid minirongid veeparki, koos transfeeri (edasi-tagasi) ja veepargi sissepääsuga maksis 23eur täisk ja lapsele 18eur. Kell 10 läks rong välja ja tagasi tuli veepargist kell 16.

Meri oli +25C, ise ei kraadinud aga nii öeldi ja tõesti oli väga soe ja mõnus :)))

Káisime 14.okt. siis Hersonissoses. Meres tõesti veel soe, aga seitsmest puhkusepáevast 3 olid ilmad tuulised ja pilves, peaaegu nagu siin. Lapsel olid samad riided seljas, millega siit láksime.