Venemaa, autokindlustus

Oskab ehk keegi anda infot, kus on voimalik teha Venemaale soiduks autokindlustust ja kui palju see maksab? aitah!

Jäta meil, edastan enda autole tehtud kidlustuse kontaktid. Hind sõltub autost.

0
0

Siin see on: [email protected], ja tänud!!!

0
0

Saatsin kontaktid...

0
0

Piiril olevas putkas tehakse see automaatselt - enne üle ei lastagi. Maksta saab sularahas. Vahendajate käest ostmisel suurt mõtet ei näe.

0
0

Ei näe mõtet üle maksta, seal võtavad ikka suuremat raha selle eest... See muidugi vaid minu kogemus.

0
0

Tulin just Venemaalt, olin seal alla 1 kuu ja kindlustuse tegin piiri peal. Autoks bmw ja maksis kindlustus kuuks ajaks 2630 rubla

0
0

auto oli roheline ja kindlustus oli 2630.

0
0

Piiril on kiosk(id), kus akendel on väljas tihedas kirjas tabelid kindlustustariifidega. Lühim aeg on 2 nädalat, pikimat ei mäleta, vähemalt aasta kindlasti. Tariifi aluseks on kindlustusperiood x auto hobujõud. Ehk siis vaata oma auto tehnopassi, korruta kilovatid ca 1,4ga. Tervet tabelit meelde ei jätnud, kuid väikseima auto lühima aja kindlustus oli ca 900 rubla. 55 kw auto kindlustus kaheks nädalaks oli 1040 rubla. Mul auto 70 kw ja selle kindlustus kaheks nädalaks oli umbes 1400 rubla, jne. Mida pikem periood, seda järsemalt tariif langeb. Poliisi vormistamine käib suhteliselt kähku, nii et teab mis suurt mõtet ette ära siit osta seda kindlustust vist ei ole - miskipärast ei usu, et nad siin soodsamalt pakuvad kui Vene piiril, aga ei tea vaielda, sest puudub kogemus ja info :) Head reisi.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased