Venemaa viisa - lahtiste kuupäevadega?

Kas Vene viisal on kindel sisenemise kuupäev ära märgitud või kehtib viisa mingi N kuud peale välja andmist? Huvitaks just transiit (ja turismiviisa), et kas on võimalik jätta maale sisenemise kuupäevad lahtiseks? Ja kui on, kaua siis viisa kehtib pärast saatkonnast väljastamist?

Minul on Vene viisa peal Entry from/stay until ja duration of stay. Kui seda küsisid.. Ei ole nii nagu India viisaga, et hakkab kohe kehtima, kui saatkonnast välja lähed. Maale sisenemise kuupäeva ei ole Vene viisa peal määratud.

Minul on Vene viisa peal Entry from/stay until ja duration of stay

Mis tüüpi viisa sul on ja kui palju vahet nendel from/until kuupäevadel on? Kas see "from" kuupäev on enam-vähem viisa väljaandmise kuupäev?

Minul on olnud äriviisa, see kehtis alates sellest kuupäevast, mis soovisin, mitte viisa väljaandmise kuupäevast.

Mul on olnud kolm turismiviisat ja üks äriviisa. Turistiviisat on võimalik saada kuni kolmekümneks päevaks. Lahtiste kuupäevadega see ei ole ja kehtima ei hakka mitte väljastamise kuupäevast vaid konkreetseks perioodiks. Selle perioodi jooksul võid siis ükskõik millal minna või tulla lähtudes loomulikult sellest, kas tegemist on „odnokratnaja“ või „mnogokratnaja“ viisaga. Mina olen oma turistiviisad saanud täpselt (s.t. päevapealt) selleks perioodiks mida küsisin, nii et kui tagasituleku täpne päev on nats ebaselge, võiks jamade vähendamiseks parem pikemaks perioodiks taodelda. Turistiviisa tüüpideks on olnud OT ja ВВЬI (pole aimugi mida need tähendavad). Transiitviisaga kogemused puuduvad.

Mul on seni turistiviisad olnud. Väljaandmise kuupäevad ja kehtima hakkamise kuupäevad ei ole seotud. Olen saanud viisa just selleks ajaks, milliseks olen soovinud, ka pikemaks ajaks ette. Mingid piirangud on turistiviisa pikkusega, aga see oli vist pigem rahaline teema, täpselt ei tea.