Venemaale läbi Valgevene.

Plaan sõita autoga Smolenskisse. Kas keegi on kursis, kas Vene viisast piisab Valgevene läbimiseks, või tuleb ikkagi hankida transiitviisa? Teiseks - kas keegi on kursis kütusehindadega Venes ja Valgevenes? Ehk oskab keegi mingit linki anda idapoolsete kütusehindade kohta.

Ei piisa Vene viisast. Vaja on ka Valgevene transiitviisat. Valgevene transiitviisa saamise eelduseks on Vene viisa olemasolu (pluss muud dokumendid tervisekindlustus jne). Lähemalt saab inglise ja vene keeles lugeda Valgevene Eesti saatkonna kodulehelt: http://estonia.mfa.gov.by/eng/belbelg/ Kahekordse sisenemisega Valgevene transiitviisa maksab 15EUR, seega ei ole väga kallis.

Bensiini hind erineb Venemaal regiooniti ja erinevates taklakettides tuntavalt. Hetkel on bensiini 95 hind Peterburi ümbruses umbes 31 rubla/liiter. Valgevene kohta isiklik info puudub, aga internetis oleva info kohaselt on bensiin natuke odavam. Täpsemat statistikat saab vaadata lehekülgedelt http://benzin-price.ru/ (Venemaa) ja http://www.blr.cc/benzin/ (Valgevene)

0
0

http://www.beloil.by/ru/belarus/sales/petrol-gas-stations/cost/ Kursi nuputamise jätan sulle koduseks ülesandeks!

Аи-92 АИ-95 ЕВРО ЭКТО Plus ДТ ЭКТО 29,47 32,22 33,22 32,52 29,47 32,22 33,22 32,52

Venemaal jäävad hinnad dollari kanti liitrist,muidugi Nestest,Shellist, võid leida ka euro ja peale per liiter,need on Lukoili hinnad!

Mis puutub viisasse, siis ma ei ole kuulnud et keegi Vietnami oleks Hiina viisaga sõita üritanud!

0
0

Mina vormistasin viisa www.veneviisa.ee kaudu. 95 - 29-34 Rub. Venemaal ja Valgevenes 0.91-1,6$

1
2

Olen kunagi sõitnud Eesti - Pihkva - Smolensk Venemaad mööda. Tee oli viletsam, kui Vitebski kaudu, aga kohale jõudsin ilusasti. Aega on palju mööda läinud, aga usun, et see tee on ikka olemas ja ei ole vaja Valgevene viisaga tegeleda ning piiril aega viita.

0
0

samuti vormistasime veneviisa.ee kaudu, odavalt, kiire ja korrektne teenindus.

0
2

Kui sa venemaa poolt sisened ja väljud ka , ning elad kodumajutuses, siis ega keegi passi küll ei küsi. Venemaa ja Valgevene on nagu Harjumaa ja Järvamaa, järsku oled kohal. Hotellis ööbimiseks, valuuta tagasi vahetamiseks(just tagasi, kui eurosi neile annad ei küsi keegi midagi) kasiinosse sisenemiseks ja kindlasti veel kuskil on viisat vaja

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased