Vietnam

Tere

On kellelgi infot, mis toimub Vietnamis?  Hetkel seal piirid kinni - seda tean. 

Reis on plaanid Turkish Airlines-iga novembris - vist väga loota pole, et sinna saab... 

On ka kellelgi kogemusi Turkishiga... Ostsin küll piletid läbi MyTripi , algselt oli reis planeeritud märtsis, siis lükkasin edasi nüüd novembrisse  ja nüüd ei teagi , kas saab veelkord edasi lükata...

 Kahtlane.

Jah, tavaturistile on piir kinni. Alates 15. septembrist plaanitakse esimesi rahvusvahelisi lende (Guangzhou, Seoul, Tokyo, Taipei, Phnom Penh, Vientiane), aga need on ärireisijatele, diplomaatidele ja sellistele. Enne 2021 algust väga ei panustaks.

Endal kogemus küll Indoneesiaga (Bali), aga samuti piletid läbi MyTripi, lennufirmaks Turkish ja kevadised piletid said sügisesse lükatud. Senini olen suhelnud terve aja Turkishi endaga (Tallinna Lennujaama filiaaliga),  sest MyTripi pole õnnestunud tabada. 

Kuna Balile lennud sel aastal ei toimu, on võimalus piletid taas edasi lükata (lisaks öeldi, et kui ka uute piletite puhul ei peaks lennud toimuma, saab neid taas edasi lükata/raha tagasi küsida). Teine võimalus veel voucher, mis kehtib kaks aastat ja on pileti hinnast 115%.

Mul on probleem ka selles , et ostsin piletid läbi MyTripi.  

Turkish Airline ütles, et tuleb läbi nende asju ajama, kuigi neid on võimatu kätte saada...

Samuti mainiti, et kindlustuse kaudu saab midagi küsida.... 

Lisaks, kas keegi teab, palju maksab piletite aja muutmine? Vast , kui midagi üle ei jää, peab oma raha eest broneeringut muutma...

Igasugune infokild oleks teretulnud.... Sest hetkel on Vietnami piirid täiesti kinni turistidele...