Viimased kommentaarid

Mul on probleem ka selles , et ostsin piletid läbi MyTripi.  

Turkish Airline ütles, et tuleb läbi nende asju ajama, kuigi neid on võimatu kätte saada...

Samuti mainiti, et kindlustuse kaudu saab midagi küsida.... 

Lisaks, kas keegi teab, palju maksab piletite aja muutmine? Vast , kui midagi üle ei jää, peab oma raha eest broneeringut muutma...

Igasugune infokild oleks teretulnud.... Sest hetkel on Vietnami piirid täiesti kinni turistidele...

Kiire küsimus veel: Kas kui lennujaamast rentida auto - saab selle üldjuhul kohe kätte? Oskab keegi head ja kindlat lehekülge soovitada, kust saaks broneerida ka interentist auto? Või kohapeal siiski parem?

Suured tänud info eest!

Kas autot on mõistlik rentida kohapeal?

Tere!

Tänan vastuse eest! Kuidas te liiklesite seal? Kas rendiautoga või oli seal ühistranspordi võimalus piisavalt tasemel? :)

Kas keegi on proovinud ka riigi siselende tühistada? Mul on paar siselendu Vietnamis... neid vast tühistada või ümber bronnida üritada ei ole mõtet?

Turkishiga suhelge läbi e-maili, telefoni teel megakeeruline neid kätte saada. Sain läbi meili kõik probleemid lahendatud. Oli planeeritud reis Vietnami 25.03, aga sain ilusti ümber tõstetud novembri kuusse :) raha turkish tagasi ei maksa, aga polegi vaja, kui saab normaalselt reisi ümber tõsta

Keegi kes MyTripist piletid ostnud Turkishi lennule, keegi vastuse kas saanud? Mulle Turkishi omad järjepidevalt vastavad, et ainult MyTrip saab kas muuta lennukuupäevi või raha tagsatada. Nemad ise ie tee midagi. Kellelgi muid kogemusi+

Kas lend peab olema siis samasse riiki? Või nad ise pakkuvad alternatiivi? Milline on kellegi kogemus?

Mulle Turkish vastas , et hetkel tegevelavd ainult nendega, kellel lennud siin lähipäevil, aga tundub, et kõik saavad vist oma raha tagasi?

Kas keegi on Turkishit kätte saanud? mis liini pidi? Minul meili ega telefon ei vasta

Ostmine ei saki, raha tagasi nõudmine sakib :)

@tintz - mul täpselt sama lugu. proovin my tripiga ühendust saada.

Kuidas on lood Turkish Airlines'iga? Tundub, et lennupiletite kuupäevai saab vahetada kuni 16.03, aga kas on infot tühistamise ja raha tagasisaamisega? 

Kas keegi sellist infot oskab ka öelda, et ostsin ka mitu Vietnami siselennu piletit, nende raha vast tagasi ei ole võimalik saada? :)

@improved - suured tänud Sulle! Sain kuidagi reservationi numbrid, mis toimisid ka turkishi kodukal. Leidsin vist koha ka, kust saab ümber broneerida... Ootan tänase Eesti komisjoni otsuse ära, siis teab, mida edasi teha :D Ise ei tahaks selle viiruse tõttu oma reisi ära jätta. Vaadates videosid, oma Vietnamis praegult turistide jaoks hea seis - inimesi vähe, vaataisväärsused tühjad, hinnad madalamad :D aga jah, kui olukord aina halveneb, siis vast peab ikka mõtlema välja uued kuupäevad, millal reisile minna..

@improved - tänud vastuse eest! :) Proovin Turkishiga siis ühendust võtta. Kas see võib osutada probleemiks, kui piletid ei ostnud ma otse turkishi lehelt vaid läbi momondo, oskad sa seda ka öelda? :) Tänud ette!

@alari - oskad sa öelda , kust selline info tuli? Millised on üldse variandid, kui nt riik kehtestab eriolukorra ja kõik lennureisid cancelldatakse? Või nt lennufirma ise otsustab lennud ära jätta?  Kas on üldse minguid võimalused nt sama raha eest uued reisid tulevikku bronnida või kuida raha tagasi saada?

Improved - hea, et mu reis ongi 15 päeva, seega ühe päeva saan siis nautida:) aga kas selliseid juhtumeid kindlustus kuidagi ei katta, kui reisitõrge vms?

Endal on ostetud lennupiletid Vietnami. Lend peaks olema kahe nädala pärast. Hetkel vaatan, et Vietnam pani kraanid kinni mitmele Euroopa riigile, sh Soome. 

Oskab keegi öelda, mis olukord Vietnamis hetkel on? Vaadates videosid, sisi tundub just hea, Hiina turiste vähe, vaatamisväärsused tühjad, hinnad on läinud odavamaks. Äkki mingi kohalik on hetkel seal kohapeal või just tuli sealt, et kuidas olukord on?

Tere

Heh, sain hakkama läbi Américan Airlines kodulehele leidsin, kust on võimalik lisada pagasit :) kas keegi oskab muidu veel nõu anda seoses piletite hindadega. Nimelt hetkel tuleks ühe pileti hinnaks (Tallinn -Cancun - Tallinn) u 680 EUR. Kas tegemist on väga kallite piletitega ning on lootust enne märtsi, et Mehhikosse tuleksid mingid odavlennupiletid?:)

Tere

Lennufirmaks on Finnair

Tere

Käisin Dominikaanis kuu tagasi ning minu teada on seal ühistransport täielik suur 0, ainult taksod. Taksod on üpriski kallid, aga kui oled tugev kaupleja, siis saad hinda veidi alla. Seal takso on üldiselt mingi maffia, väga ülbed tegelased. 

Me rentisime auto, autorendi firma oli kas good dog vms, mingid venelased olid. Auto rentimine on seal ka nii nagu ta on, hakkavad seal mingeid kindlustuspakette peale pressima, millede päevahind on sama kallis nagu auto rendihind.  Üldiselt rentisime auto seitsmeks päevaks, hind oli nõks alla 500 eur, võtsime kõige võimsa kindlustusega (räägiti, et väga ohtlik on sõita, teed väga halvad jne) ja siis võtsime igaks juhuks ruuteri ka autosse, et internet oleks kogu aeg olemas.

Üldpilt oli selline, et manteed on väga head, sõidukultuuri pole - kõik sõidavad nii nagu neil see parasjagu välja tuleb. Rollerid sõidavad ka väga julgelt. 

Meie sõit algas Punta Canast ning sõitsime esimese sammuga Samanasse, täpsemalt Las Galerases. Olime seal 4 päeva. Ütlen ausalt, minu meelest olid seal kõige ilusamad rannad kogu saarel. Mõned vaatamisväärsused seal on, et tegevust tegelikult jätkub. Pärast seda suundusime Puerto Platasse, täpsemalt Cabarete. Ilus, väheke tsiviliseeritum, kui Samana. Pärast seda läksime siis Punta Canasse hotellipuhkusele.

Üldiselt auto on seal firmas autod okeid, ööpäev äkki 40 dollarit oli öö vms. Sõita on normaalne, pimedas on väheke ulme, sest kohalikud tihtipeale unustavad tulesid põlema panna ja noh, tumedaid on natuke harjumatu pimedas ka märgata. 

Tuure ma soovitan võtta ainult Santo Domingosse, sest seal autoga sõita on väga keeruline - kogu aeg pikad ummikud ja parkimiskohti on väga väha, mujale saab autoga minna igale poole ise. Üldiselt selle rendifirmaga ma arvan saab kokku leppida, kuidas auto ära annate jne. Nad on nõus Teid ise ära viima kuhu teil vaja. Me saime inglise keelega hakkama, pidi suht palju kätega ka selgitama muidugi, aga üldiselt sai hakkama.