Viimased kommentaarid

Ma korra täpsustan üle. Nimelt, kui ma soovin lennata Riiast kuskile puhkama, siis on mul vaja koroona negatiivset testitõendit. Ning kui ma lendan tagasi, lennuk maandub Riias, sis on mul ka omakorda vaja veel negatiivset koroonatesti tõendit? Olen ma asjast õigesti aru saanud, et hetkel on suht raske vaktsineerimata inimestel läbi Riiga reisida?

Tere! Mõtlen aprilli kuu alguses proovida reisida Gran Canariale. Saan aru, et hetkel seal ainuke nõue on, et peaks oleme 72h tunni sees tehtud negatiivne covid test. Kuidas seal muidu üldine olukord, oskab keegi prognoosida, kas aprillis kannatab veel sinna reisida

Kas Gran Canariale lendamiseks on vaja ette näidata negatiivne test? või mis tingimused sinna lendamiseks on?

Mehhikosse hea hinnaga pileteid ka on hetkel?:) Millal keegi plaanib minna?

Otselendu nendesse riikidesse nkn pole, enamus mõistlike hindadega pakkumised on kas läbi türgi (mis jäävad ära) või läbi Amsterdami (ohtlik,)

Ma arvan, et sellist riiki ei ole hetkel....

Kas jätate märtsis reisimata või on varuplaan, kuhu saaks sooja minna?:)

Neandertaal... Oskad öelda, on lootust raha tagasi saada ka, kui piletid ostetud läbi Turkishi või siis ainult kuupäevade muutus võimalik?

Tundun, et Istanbul siiski märtsis veel lahti ei tehta... Minu 1.märtsi Tallinn - Istanbul - Dubai tühistati...

Tänan kõiki vastuse eest! Eriti tänan TransferWise'i idee pakkumise eest! Nüüd tuleb looda, et märtsis on Tallinn-Istanbul lennuliin avatud ja saab kauaoodatud päikest nautida :)

Tere

Võib-olla teemaväline küsimus, aga siiski puudutab kokku Dubaid. :) Olen lugenud, et raha tasub vahetada pigem kohapeal ja kaubanduskeskustes, alguses piisab pm taksorahast. Aga kas mõistlik oleks vahetada Eestis eurod dollariteks ja siis seal vahetada omakorda dollarid eurodeks, sest olen kuulnud, et euro vahetuskurss pidi olema üpris kehv...

Ja missugust kindlustust soovitaksite? Nii palju, kui vaatasin, siis ainuke kindlustusfirma, mis pakub kindlustust, mis on seotud COVID-iga, on Salva, aga selle hind on päris kirves - 180 eur 2 inimest. Kas on ka mingeid odavamaid variante?

Tänan vastamast!

Ise mõtlen samuti märtsis läbi Istanbuli siiski pisletid ära osts... Kas siis enne reisi tuleb lihtsalt saada Synlabisg 48h vanune tõend, et olen covid negatiivne ka rohkem pole miskit vaja et riiki saada?

On kellelgi värskemat infot ka? On kellelgi plaanis Dubai poole ka reisida? Ise mõtlen lennata 01.03, kuid ei tea, kas on julgust piletid ära osta... reis oleks läbi Amsterdami... On veel inimesi, kes sooviks märtsis reisida?

Kas Itaalia ja Küpros pole praegu need head lihtsad riigid , kuhu saab rahus minna? :)

Tere

Need, kes said My Trip inimesed kätte... mis teil seal telos täpselt öeldi... kas pidite mingi blanketi tegema või mis?

Tere

Kas keegi viimasel ajal on üritanud MyTripi kätte saada? See endine Londoni number on nüüd maas ja sealt neid rohkem kätte ei saa. Mõni päev tagasi sain teate, et minu Vietnami novembri reis tühistati.... Nüüd ei saa kuidagi seda MyTripi kätte kahjuks

Kas keegi ka teab seda, et kui mul reis kindlustatud, kas saab raha tagasi, kui riik ise turiste sisse ei lase?

Mul on probleem ka selles , et ostsin piletid läbi MyTripi.  

Turkish Airline ütles, et tuleb läbi nende asju ajama, kuigi neid on võimatu kätte saada...

Samuti mainiti, et kindlustuse kaudu saab midagi küsida.... 

Lisaks, kas keegi teab, palju maksab piletite aja muutmine? Vast , kui midagi üle ei jää, peab oma raha eest broneeringut muutma...

Igasugune infokild oleks teretulnud.... Sest hetkel on Vietnami piirid täiesti kinni turistidele...

Kiire küsimus veel: Kas kui lennujaamast rentida auto - saab selle üldjuhul kohe kätte? Oskab keegi head ja kindlat lehekülge soovitada, kust saaks broneerida ka interentist auto? Või kohapeal siiski parem?

Kas autot on mõistlik rentida kohapeal?

Tere!

Tänan vastuse eest! Kuidas te liiklesite seal? Kas rendiautoga või oli seal ühistranspordi võimalus piisavalt tasemel? :)

Kas keegi on proovinud ka riigi siselende tühistada? Mul on paar siselendu Vietnamis... neid vast tühistada või ümber bronnida üritada ei ole mõtet?