Vietnami siselennud

Ostsin kuu tagasi Vietnami siselennud lendamiseks nov-dets. Vietnam Airlines. Can Tho-Da Nang kell 6:00. Da Nang-Nha Trang kell 18:30, Nha Trang-HCMC kell 17:50.  

Ja nüüd eile saadeti mulle lennuaegade muudatused. Kirju viskas nagu seeni pärast vihma. Esimest lendu muudeti tund aega. Ok, see sobib. Teist lendu muudeti u 6 tundi. Tõsiselt ebameeldiv üllatus. Plaan oli õhtul sõita ja nüüd lendab lend 12 ajal päeval. Kolmas lend, mis pidi olema 17:50, tosteti viimaseks lennuks, 20:45. See lend on kojulennu viimasel õhtul. Plaan oli HCMC-s nautida viimast õhtut, aga nüüd u 3 h lihtsalt muudeti. Ja kusjuures, neil lennugraafikus on ka lend 18:20, aga meid tosteti 20:45 peale. Saan aru, et pean lugema lennutingimusi, et mis õigused mul on jne, aga kas kellegil on sellist kogemust? Kas on mõttet sinna üldse kirjutada ja nõuda, et tahan teist lennuaega ja see 20:45 ei sobi? Ostsin economy klassi piletid Vietnam Airlines hinnakirjast. Samas kui oleks ostnud Vietjeti omad, oleks saanud mitmetes kordades soodsamad, aga tuttav seletas, et kindlam ikkagi Vietnam Airlines. 

Kirjuta Vietnam Airlinesile ja ütle et need ei sobi ning anna endale sobivad lennuajad (mis neil lennuplaanis olemas). Kui bookisid otse lennufirmast siis ei usu et nad vastu puiklevad.

Kui muud abi ei saa, saad raha tagasi ja ostad uued odavamad piletid Vetjetist või Jetstar Pacificust, mõlemaga lennatud, ei ole neil häda midagi.

Meil tehti sama jama .Kõik siselennud muudeti lennufirma le sobivaks. Ei viitsinud jageleda,muutsime oma plaane.