Viisa taotlus Indoneesia, Malaisia, Singapur

Tere,
Viisadest on siin foorumis juttu igasugust, aga ei leidnud kas riiki sisenedes on vaja viisa taotlus või sisenemise taotlus. Plaan lennata naisega omalkäel Singapuri, sealt mööda maad KL ja siis lennuga Balile. Olen aru saanud, et Singapur ja Malaisia on viisavabad ja Indoneesia 30 päeva, aga kas riikidesse sisenemisel on vaja täita pabereid mis saaks intérnetist laadida ja eelnevalt ära täita, et kohapeal asi ladusamalt läheks.

Küsimusele küll kahjuks vastata ei oska. Oleme ise detsembris ka samu kohti külastamas. Mis ajal Teil plaan reisida? Järsku saab miskit ühitada?

Meil piletid 13.12.11 Helsinki-Münhen-Singapur ja tagasi 16.01.12 Jakarta kaudu. KL -st ootan odavat pakkumist Balile. Õige aja magasin maha kui ei saagi, siis arvatavasti plaan muutub ja suundume hoopis Sumatrale.

Ei ole vaja midagi kodus täita. Riikidesse sisenemiseks antakse vajalikud ankeedipaberid lennukis, kus need kohe ära täidad ja piiri ületades rebitakse riiki siseneses üks osa, riigist väljudes võetakse ära teine osa. Kodus midage tegema ei pea, istud lennukisse ja lendad:)

Ja odavaid pileteid jaanuariks nüüd vist veidi hilja oodata, vaadata soovitan AirAsia pakkumisi - sealt võib veel hea hinnaga saada. Aga kuna tegemist on tipphooajaga, siis kaua oodata enam küll ei soovitaks - tipphooajal piletid kuupäeva lähenedes odavamaks ei lähe, ainult kallimaks.

to lohemadu: meie oleme kahekesi 12.12 - 29.12 sealkandis. Liigume marsruudil Singapur- Langkawi-Kuala Lumpur-BAli. VBl on miskid ristumiskoha olemas, seltsis segasem :) Täpsemalt võiks kirjutada alternation@hot.ee.
Aga sealkandis on tõesti Airasia kõige odavam ja nende lennuhinnad muutuvad järjest kõrgemaks, sestap oodata pole mõte. Uurisin ennem ka teisi seaakandi lennufirmasid, aga odavamat pole võtta. NB! Airasia on odavlennufirma ning esialgne kodulehe hind ei sisalda paljusid lisatasusid (pagas, lennukis kohavalik, lennujaama tasud jms)

Tänud Tip, kivi langes kohe südamelt.
Tundub, et olen õige aja ära oodanud :-) Täna tulid AirAsia Promo supper odavad lennud dets. algusest kuni aasta lõpuni KL -st Balile. Hind 39,27 EUR + Airport TAX 5,99 EUR + Fuel 4,79 EUR KOKKU: 50,04 EUR. Soovitan kõigile, sest olen juuni kuust pea iga päev kiibitsenud ja odavamaid pole näinud :-)
to jutukas, kas ka esimene sihtmärk Singapur? Meil plaanis seal 3 ööd viibida ja siis Johor Bahru -sse ning bussiga kas Melakasse või otse KL pole veel otsustanud selgub kohapeal. Jõulud võtame ilmselt vastu KL -s ja siis Balile.

Ise lähme 11.jaanuar Helsinki-Frankfurt-Singapur-Bali. Frankfurdi valisin Münheni asemel, et saaks Airbus 380 lennata. Singapurist Balile ka ju soodne. Hetkel vist mingi 30€. Ise sain eelmine kuu promoga 14€ AirAsialt. Lennuajad ka sobivad hästi. Ei pea kaua Singapuris ootama. Edasi lähen 16.jaanuar Balilit-Taisse Phuketisse( ka soodne AirAsiaga. Phuketist Singapuri sai ka eelmine kuu hea hinnaga piletid ostetud nüüd juba topelt tõusnud. 24.jaanuar on vist tagasitulekuks paljudel planeeritud.