Villa või maja 10-le Liguurias, Itaalia

Plaan minna 10 inimesega juuni algul Milanost rongiga Genovasse ja sealt edasi ranniku poole. Kas keegi teab soovitada seal kandis villat/maja 10 seltskonnale, mis oleks mõnusalt itaalia-pärane? ja ka head internetilinki selle kandi kohta? Olen ette tänulik!

0
0

Hei,

mul samuti plaanis juunis Liguuriasse minna, küll aga ainult neljakesi. Mina leidsin oma majutuse www.homelidays.com , väga kena 3-toaline apartement Imperias, 60eur öö. Soovitan sealt vaadata, valik on päris suur, saad otsida just sulle sobiva villa, hinnaklassi ja asukohaga.

0
0

Ka mul on plaanis selle saidi abil endale reisi ajaks maja(või ka apartement) leida. Olen veidi murelik, kuna pole varem ise internetis ööbimist broneerinud. Kas olete ka varem seda saiti kasutanud? Ega maksmisega mingeid probleeme polnud? Kui suur oli ettemaks ja kas kohalejõudes oli kõik nii nagu kokku leppisite?

0
0

seda saiti pole varem kasutanud. sain just paar päeva tagasi apartemendi omanikult postiga lepingu ja ettemaksu arve. 12 päeva maksumus on 800 eur, sellest 250.- tahavad ettemaksu saada. Saidil on selel koha kohta küll ainult positiivne tagasiside, kõik kiidavad lahket pererahvast ja ilusa vaatega puhast korterit. Ilmselt lähen riski peale välja, maksan ettemaksu ära ja eks siis näis. Internetis olen varem küll ainult hotelle broneerinud, nendega on kõik ok olnud (Milano, Pisa, Barcelona), sait on www.booking.com

0
0

Soovitan soojalt sõita Milanost rongiga Genoasse ja sealt veidi edasi rannikule (rong sõidab ilma ümberistumiseta Milanost kohale), näiteks Rapallosse - armas linnake mere ääres. Ööbisime hotell Miro-s, www.hotelmiro.net. Seal on väga lahke pererahvas, hinnad mõõdukad, asub otse mere ääres. Rapallo on sellepärast ka hea koht, et mugavalt saab teha "süste" ümbruskohta, näiteks Genoasse või teha paadisõit Portofinosse (lux jahisadam lux külakeses - väga eriline) või rongiga Cinque Terre rahvusparki, vaata www.cinqueterre.it . Eriti viimane on suurepärane - sõidad rongiga teekonna lõppu ja matkad tagasi läbides 5 erinevat rannikuäärset mägiküla, vaated lummavad, matk jõukohane ning igas külakeses suurepärased veini- ja söögikohad. Väga vahva!

0
0

Olen mitu korda seda keskkonda kasutanud korteri üürimiseks Prantsusmaal - väga hästi toimib. Tagatisraha ja leping on olnud erinevad, sest tegemist ju ikkagi otse omanikult rentimisega. Lepingu olen saanud alati meiligia, välja trükkinud, allkirjastanud ja meiliga tagasi saatnud (skanneerituna siis). Ettemaksu olen tasunud Paypal'iga ning ülejäänud rendi arveldanud kohapeal sularahas. Korterid on olnud üle ootuste head ning alati väga hea asukohaga. Lisaks on rendileandja reeglina kena inimene, kes jagab palju häid soovitusi, kus süüa, kust toitu osta, kuidas liigub ühistransport ja üldse, mida võiks ette võtta. Meie Nice'i korteris oli ka riiulitäis LP reisijuhte jms., mis ümbruskonna vaatamisväärsusi puudutas.

0
0

Links, ega Sa veel Liguuriast tagasi pole äkki ? kui oled, äkki annad teada, kas leitud appartement oli nii hea, nagu kodukal kirjutati ning kui oli, anna palun teada selle appartemendi nimi. Hea on minna kohta, kus keegi on käinud ja oskab soovitada.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased