Vilniuse bussijaamast lennujaama

Plaan kasutada tšarterlennuks Vilniuse lennujaama ning lend peaks väljuma hommikul kell 8. Eurolines'i buss peaks Vilniuse bussijaama graafikujärgselt jõudma kell 6.20. Kas ja kuidas jõuan õigeks ajaks lennujaama? On see 1h 40 min piisav aeg, et kohale jõuda ja vajalikud toimingud teha? Või äkki Eurolines'i bussid jõuavad tavaliselt varem sihtpunkti ja probleemi polegi?

On väga suur. Kui takso võtta kohe bussijaamas, siis ehk jõuab ka, kui muud asjad klapivad, nt bussil ei ole viivitusi jne. Takso muidugi maksab suhteliselt palju. Aga buss sõitis ikka oma pool tundi vähemalt bussijaamast lennujaama.

Tere, kas oskab keegi öelda kui kaua võtab aega bussijaamast lennujaama jõudmine taksoga ja kui palju maksab?

... on ca 5 km, takso peaks selle läbima max 10 minutiga. Kilomeetri hind on 7,5-15 EEK, sisseistumine 15 EEK, seega arvesta ca 70-100 EEK ekvivalendiga Leedu rahas, vaata ka http://www.vilnius-tourism.lt/topic.php?tid=62&sid=76&aid=460

Vilniuse taksojuhid on üsna maiad välismaalasi koorima, selle vältimiseks tasub takso ette tellida (nt www.etaxi.lt kaudu), samuti võib küsida enne sõidu alustamist, kui palju see umbkaudu maksma võiks minna. Kuna peatusest takso võtmine võib olla lausa 2x kallim takso tellimisest telefoni teel, võib alternatiivina kohale jõudes helistada mõne taksofirma numbril, mõned neist on sellelsamal Vilniuse turismiinfo lehel olemas.

See sõit taksoga 10 min ja paarkümmend litti maksimum. Peatusest takso palju kallim kui tellides.