Viru Reiside majutuskoha kontaktid Klekis Horvaatias?

Sooviksime Horvaatia reisil uuesti minna tagasi Klek'i Viru Reiside tavapärasesse majutuskohta ööbima, kuid olen suutnud ära kaotada nende kontaktid (telefoninumber ja meiliaadress). Internetist otsides minu teada neid ei leida, seda ütlesid nad ise paar aastat tagasi. On ehk keegi veel neid endale üles kirjutanud?

Millega küll aidata...
Mine booking Klek ja hakka hotelle vaatama ehk mõni tuleb tuttav ette...Või mõne teise broneerimissaidi peal. Võid vaadata ka Youtube videoid ...äkki hakkab midagi silma... Teine variant - mine linna ( piirkonna )kodukale...sealt äkki.

Äkki Viru Reisidel ei ole kade neid kontakte anda. Küsida võiks ju ikka kuigi vahel küsija suu peale lüüakse.

Kahjuks jah internetist otsides ja broneerimissaite läbi vaadates ei leidnud neid üles, aga õnneks üks abivalmis töötaja Viru Reisidest jagas infot ja sain kontaktid. Tänud vastajatele. :)

Tore et said kontakte, tahtsin soovitada street view-d. Võibolla on keegi veel sama murega. Otsisin ise ka niimoodi üles oma eelmise majutuskoha Spliti - Trogiri vahel, mida ma ka bookingust enam ei leidnud. Olin unustanud aadressi ja majutuse nime ja isegi asula nime aga viimase tuvastasin kaardilt siiski. Liikusin siis street view-ga kuni tulid tuttavad kohad ette ja sealt oli juba "kodutee"enam vähem meeles. Liikusin kuni "kodu majani "ja klikkasin sellel, siis lehe päise ribale (minul üleval servas) ilmus pildil olev aadress, edasi otsisin juba netis kontakte läbi selle aadressi.