trip-krainetrip-ukraine-dark
Vorst

Sattusin just Petsi saatele, kus räägitakse rahvaste meheau pikkusest. Tuli kohe selline patune mõte, et mida arvavad sellest ka teised rahvad. Kas eestlane peaks häbenema või siis hoopis uhkusest pakatama. Natsa provokatiivne küsimus, kuid ehk meie vaprad rännumehed mäletavad, mida neile õrnema soo esindajad on kiituseks öelnud.

Mehe au on ikka kõrvade vahel, mitte sau püksis. Sellest räägib meitele ka eepos Kalevipoeg. Soovitan läbi lugeda ;)

Sorry Tutovski, mina vaatasin ka seda saadet, aga ilmselt ma ei saanud jälle mitte midagi aru.

Mis vorst? Misasi on meheau? Ja kuda tema sinna kõrvadevahele ära mahub?

MkM´i jutust ma ei saa ka mitte midagi aru. Homme perearsti juurde minek ilmselt.

"Mehe au on ikka kõrvade vahel, mitte sau püksis."

Hmm, hea tähelepanek! Võib-olla on mul siis ka ikkagi mingi šanss? :)

Algse küsimuse püstitaja millegipärast eeldab, nagu kõikidel Eesti meestel oleks aparaat täpselt ühesugune? Et kui Pattayas üleaedse oma kiideti, siis nagu oleks sinu oma ka kiidetud? :)

Nojah - eks igaüks teab, milline ja kus tema au on. Ja ega see polegi ju tegelt teema. Ja mis siis veel saaks, kui sellega serviti vehklema hakataks? Kalevipoega pole vaja mulle meelde tuletada. Tema teadis, mis värk on. Sultanja hakkab juba hingesugulaseks saama lausa. Ei ole sul ühtegi arsti vaja. Aina rohkem tundub mulle, et sa saad asjast rohkem aru, kui mõni muu. Sa nagu oleks kogu aeg saadaval. Ja siis veel, et kust rebaseonu minu Pattaya üleaedseid teab? Äkki olid ka seal?

Mis see diskussioon reisimisse puutub? Mis puutub algsesse küsimusse, siis eks iga mees unistab, et tema sau on pikim, jämedaim jne. Sama ka rahvuste lõikes. Pikimad pidada olla Gambia neegritel. Kunagi kuskilt lugesin, et ca 75% Gambiasse imbuvaist turistidest olevat valged naised. Sedasi siis.