Wizz air - check in tasulisest istmekohast loobumine

Tere

no ei saa pihta, kuidas loobuda Wizz sunnitud istmekoha ostmisest. Äkki keegi teab täpsemalt, oleksin tänulik. Sellest istmevaliku kohast nagu mööda minna ei olegi võimalik. Või see alles 24H enne lendu võimalik?

Kui kerid allapoole, siis on valik "choose seats later".

1
0

Ei olnud kahjuks, see segadusse ajaski. Aga äkki tekib 24h enne lendu see koht siis.

1
0

Ma just proovisin arvutis Chrome kasutades osta pileteid ja oli seal selline valik. Kui sa proovid check-inni teha, siis ei saa jah enne kui 24 tundi teha kui pole istekohti ostetud. Minu viga, pealkirjas on olemas, et check-inni tahad teha. Pead ootama siis sellega.

0
0

Äkki vanast teemast abi, mul kunagi oli sama jama https://trip.ee/foorum/uldfoorum/wizzair-tasuta-istekohad-kuidas-saab

0
0

Jah tänud teile. Ikkagi enne 24h ei saa tasuta kohaga check in teha, kui vähem kui 24h kõik ok.

Aga seda ütlen küll, et andmesisetusel check in tehes sünnikuupäeva kuude kaupa kerida mitmekümneid aastaid, et õige kuupäev tuleks, on ikka jabur ja seda vist suudab ainult Wizz :):) , võib olla ka Ryanair. Nad ei lase kohe sünnikuupäeva, -kuud ja -aastat panna.....vaid kerid kuude kaupa:):)

0
0

Seda viimast väidet on isiklike kogemuste põhjal natuke raske uskuda ja videos käib see ka teistmoodi:

https://www.youtube.com/watch?v=ZKcyMjsoFSg&ab_channel=AKTIVITEBERKEN

0
0

Videos tõesti, aga mul Mac-is ei tekkinudki seda alumist osa, oli ainult kuude valimine vasakule-paremale nooltega...Ilmselt karistuseks, et toksi kuude kaupa pikalt, kui kohtade eest maksta ei tahtnud check in tehes :) :)

Videos kasutati telefonis wizz äppi.

Aga ega vahet polegi, peaasi, et tehtud sai :)

0
0

Millalgi, aga siiski juba praegusel Eesti ajal otsustas mu äi vahetada autot. Mitte osta kasutatut, vaid täiesti uue. Leidis, et ostab Lada,see kõige parema hinnaga. Aga tuli välja, et selle kõige parema hinnaga salongist välja sõita polegi võimalik, tuleb hulk lisasid juurde osta. Sama praegu lennunduses, pole enam vahet, kas odavlennufirma või ei. Juba kõik ühe kaikakaga löödud. Pileti lunastad, aga normaalseks lendamiseks hakkad ikka väga räigelt juurde maksma. Pisike kott 150. Istekohta ei osta, raudpolt istub abikaasa reas nr 3 ja sina 33. Et sa kuradi tropp lõpuks mõistaks, et pappi tuleb välja käia. Selline otsene väljapressimine (1990, kohalik maffia) käib ikka ajudele küll. Samas on lennupiletite hinnad kompressoriga tugevalt õhku täis pumbatud. Mingi EU komisjon/rakuke hakkas ülespumbatud lennupiletite hindadega tegelema, ehk tuleb kasu.

2
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased