Wow travel, Cherry Kapadookia

Broneerisin ja maksin Cherry pakutud Kapadookia reisi 19.11-26.11.Saadeti, voucheri kinnitus pin-koodidega. Mis edasi, kas saadetakse mingi täpsem teadustus, reisijate nimekiri vms. Olen siit eelnevalt lugenud, et nimedes on olnud vigu, mis tekitab probleeme nii reisi algul kui lõpus, kuidas veenduda, et kõik on korras, nagu aru saan mingeid pileteid ei saadeta ja lennule registreerimine toimub nimestiku alusel.Samuti lennuki väljumise aeg on lahtine st.täpsustamisel. Andke teada, mida teate. :) Tänud ette !

Minu mäletamist mööda tuli voucheri kinnitus loetud päevade jooksul tellimuseks vormistada ja siis saatis Wow Travel broneeringu kinnituse.

Lähen Türgi-Kapadookia reisile 3.-10.12.2014. Printisin kohe voucheri, mida keegi pole soovinud ja 25.09 saatis Wow Travel mulle broneeringu kinnituse. Olen üksi, aga "Soovides majutuda üheses toas, kehtib lisatasu 99 € ühe reisija kohta" ja eelistan juhuslikku toakaaslast. Wow Travelilt pole rohkem infot laekunud, nende kodulehel http://www.wowtravel.de/estonia/ on ainult Saksamaa kontaktid. Siin on Cherry Türgi pakkumine aastanumbri 2013 all! Oleks teine minusugune, saaks võib-olla kokku leppida. 68-aastane rahulik mittesuitsetav mees.

Tere Maimai,

Märka lahkesti, et lennuajad olid välja toodud juba Cherry pakkumises, hetkeseisuga need muutunud ei ole: https://cherry.ee/ponev-kapadookia-ekskursiooniga-puhkus-19-11. Peale voucheri broneeringuks vormistamist said reisikinnituse, kus oli ka koopia Sinu sisestatud andmetest. Lennunimekirjas on nimi täpselt sellisel kujul nagu sinna sisestasid. Sel nädalal saad reisikorraldajalt ka eraldi meili lõplikute lennuaegadega ja koopia oma e-piletist. Lennule registreerimiseks piisab ka Sinu passist.

Kui tekib lisaküsimusi pöördu julgesti meie poole Cherry foorumis või info@cherry.ee kõige kiirema vastuse saamiseks.

Tervitades,

Triin Kallas Cherry.ee

Hea Isemõtleja,

Kahjuks jah juhuslikke inimesi reisikorraldaja poolt ühte tuppa ei paigutata, kui leiate ise toakaaslase võite selle info edastada ka info@cherry.ee, edastame selle omakorda reisikorraldajale broneeringu muutmiseks. Viidatud keskkond on tõepoolest vana hooaja broneerimisleht, palume selle Wow Travelil sulgeda. Cherry ja Wow Traveli kontaktid leiad aga alati meie kodulehelt pakkumise juurest ning ka voucherilt.

Heade soovidega, Triin

Triin, tänan väga hea suhtumise ja kiire reageerimise eest! Reisile tahan igal juhul minna. Loodan, et keegi märkab mind siin ja saadab mulle sõnumi. Huvitav, et samal ajal pakub Eastcon mulle lausa tasuta Türgi reisi, ainult lennupiletite eest tuleb tasuda 299 eurot. Küllap oleks ka see väga hea reis, aga mulle piisab Kapadookiast. Meie reisil on pisut ettearvamatuid kulusid, aga supersoodne lennuhind kaalub need üles ja väike tagavara on ikka olemas.

Tänan vastuse eest ! Jään siis ootama e-pileti koopiat ja lõplikke lennuaegu .

Teatan, et olen leidnud toakaaslase.