Zanzibar või Dominikaanid

Hei!

Plaan on reisida jaanuar/veebruar lõpuks veidi troopilisemasse sihtkohta. Hetkel on valikusse jäänud Zanzibar ja Dominikaanid.

Kõige suurem aga on see, et olen läbi põdenud koroona augustis ja vaktsiini soovitas perearst teha 6 kuud peale läbipõdemist ehk siis veebruaris.

Kas on kellegil kogemusi Dominikaani reisimisel kui on läbipõdemine + 1 süst? Perearst ütles, et seljuhul märgivad passi 2/2, aga et kuidagi jääb siiski näha, et ei ole päris kahte süsti saanud.

Riiki saab sisse ilusti ka ilma vaktsiinita, kuid poes/restoranis jms tahavad 2/2 vaktsiinipassi.

Reisime sõbrannaga kahekesi, seetõttu veidi kahtleme kas Zanzibar on kahele noorele naisterahvale turvaline sihtkoht.

Kes on mõlemas käinud, siis kumba rohkem soovitate?

Reisil soovime nii rannapuhkust kui ka looduskauneid kohti näha ehk ringi seigelda.

Pakkuda müügiks reis kahele Zanzibarile 21.jan-3.vebr 2022. Koos väga korraliku Salva kindlustusega. Hind 1800 eurot.

Sansibar on turvaline koht ka naistele. Tegemist on väikese saarega, mis meeldib turistidele ja nad ei lase seal turvalisust käest ära.

Huvi korral kirjutage: madisoismaa@gmail.com

Mu tuttaval just tühistati reis Zanzibarile , mis oli kavandatud veebruaris.

Karl.si, kas oleks võimalik täpsustada miks - omicroni tõttu ? Ma pole uudistest leidnud, et hetkel Tansaania oleks nö "riskiriik" kuhu lennud peatatud,

Küsisin järele. Tal oli võetud pakettreis või miskit taolist ja ei saadud nii palju inimesi kokku, et reis korraldada. Omicroniga tegu pole.

Kas DR-i sisenemisel ei ole vaja isegi testi kui oled vaktsineeritud ? Kui lend läbi Saksa kas siis lisandub mingeid teste?

Tänan kes teab vastata.