Roheneemesaartele

Soovin leida kaaslast puhkusreisile Roheneemesaartele vahemikus jaanuar-märts 2013 2 nädalaks (et mitte maksta ühekohalise toa lisamaksu), läheks Finnmatkaga üle Helsinki.olen N 40a.

Mis hinnaklassi selline reis jääks?

0
0

1000 eur

0
0

Minul huvi olemas! Hetkel olen otsimas endale ka samasse ajavahemikku sobivat võimalust eemalolemiseks. Olen vaadanud Brasiiliat, Indiat ja Taid. Kaks viimast omal käel ja kuuks ajaks, minimaalselt 2 nädalat, kuigi seda kipub väheks jääma senikogetu põhjal. Aga valgusta veidi lähemalt seda Roheneemesaarte pakkumist, paketikas või mitte, mis on reisi eesmärk (tahad rannas lebotada, shopata või pidutseda) jne jne. N42

0
0

Hei siinkirjutajad, kas teist kumbki ei tahaks aasta kahte viimast nädalalt soojal maal veeta? Vaadake minu kuulutust!

0
0

Hei, Ka mina olen otsimas reisikaaslast. Esialgne plaan oli Taimaa, aga sobivad ka muud mõnusad paigad. Ajaliselt veebr-märts ja vähemalt 2nädalat. Roheneemesaared on käimata ja uurimata, väga põnev oleks seegi. Mõtetest on veel läbi käinud Gambia, India, Brasiilia... reisieesmärk on puhkus ja rannas lebotamine, pidutsemist just ei ihka, aga õhtul väike vein hea söögi kõrvale sobib imehästi. Ostlejat minust suurt pole, aga midagi ilusat võiks ju kaasa haarata, kui just vastu tuleb :)

N37

0
0

Plaaniks ka kusagile reisida. Sobivad ka Roheneeme saared, Gambia, India, Tai, Brasiilia Ise tahaks aga minna Dominicale. Ehk arutaks seda teemat. Ise mees.

0
0
Reisi algus
-
Reisi kestvus
-
Millist kaaslast soovid leida?
-
Lennupakkumised
Foorum