Viimased kommentaarid

Me käisime selle aasta algul Balil. Lennufirmad ja vahemaandumised samad, aga algusega Helsinkist. Minnes saime kohvrid kätte Balil, aga tulles pidime pagasi välja v¨tma Jakartas. Kohvreid oodates oli yllatus suur kui meid k¨netas lennujaama töötaja. Luges paberilt meie nimed ja ytles, et kui kohvrid käes siis talle sappa. Viis meid sellest suuremast hullusest kenasti läbi ja saime 1,5h ymber istutud.

Kuidas kommenteerite Mui Ne ja Vung Tau piirkonda ja randa? Millises rannas kannataks peatuda veidi pikemalt? Peaks jääma Saigonist mitte väga kaugele... Plaanis on mööda maad liikuda ja ei taha bussidele/ rongidele liiga aega kulutada.

Norwegianil näiteks Hesas käib ainult automaadist check in. Me ei soovinud kah lisa maksta ja läksime natuke varem lennujaama, et enne teisi ää checkida :) Ma usun, et Stokis sama, veidi varem automaadile ja istute koos. Spirit Airlinest ei tea midagi, aga kui odavlennufirma, siis vaevalt neil seal lauda on... No ja kui ongi, siis peab lihtsalt esimeste seas jälle kohal olema. Eks raha kokku hoides saab veidi rohkem närvikõdi, aga meil on alati õnnestunud ikka koos istuda :)

Hispaania keelest oleks huvitatud..

Jah, meil on lennud ostetud 13-29.01. Jõuate just tagasi kui me vaikselt kohvreid pakkima hakkame :)

Kas see on Cathay pacifici lend ja 2e stopiga? Millised mõtted teil on majutusega? Kas kohapeal vastavalt tujule ja olukorrale? :)

Hei. Kas teil on juba midagi kindlat välja vaadatud või on alles mõtte tasandil? Meil on kah plaanis Aasia poole seiklema minna, aga mingeid väga kindlaid mõtteid veel pole. Me küll esialgu plaanisime jaanuaris minna, aga kui on vahva reisiseltskond, siis jaksab märtsini kah oodata :)

No kui kohe plaanis minna, siis : http://www.rantapallo.fi/akkilahdot/

sealt leiab hetkel päris hea hinnaga!

Isiklikult olen viimasel ajal alati kasutanud Autoeuropet ja väga rahule jäänud. Malagas võtsime mingist kohalikust putkast ja seda ei kannata isegi kommenteerida :D Aga jah, kui autom.käigukastiga, siis on hind kindlasti kordades krõbedam. 2päeva on muidugi väga lyhike aeg, pikemaks ajaks võtta siis päeva hind muidugi kukub. Autoeurope teeb vahel soodukaid, kannatab jälgida! Millegi pärast usun, et ega mujalt soodsamalt ei saa kui neilt..

Hei, Ka mina olen otsimas reisikaaslast. Esialgne plaan oli Taimaa, aga sobivad ka muud mõnusad paigad. Ajaliselt veebr-märts ja vähemalt 2nädalat. Roheneemesaared on käimata ja uurimata, väga põnev oleks seegi. Mõtetest on veel läbi käinud Gambia, India, Brasiilia... reisieesmärk on puhkus ja rannas lebotamine, pidutsemist just ei ihka, aga õhtul väike vein hea söögi kõrvale sobib imehästi. Ostlejat minust suurt pole, aga midagi ilusat võiks ju kaasa haarata, kui just vastu tuleb :)

N37