Viimased kommentaarid

Minu aastatetagune kogemus on selline, et kaardiga hotellis maksta ei saanud, aga pangaautomaadist sai sularaha välja võtta.

Mina soovitaks liikuda mööda läänerannikut sh Trou aux Biches, Tamarin, Le Morne, Black River matkarajad, Tamarin falls. Mahebourg on ka avastamist väärt, peaaegu turistivaba ja kreoolikeelne. 

Tere, Kindlat kaaslast veel ei ole leidnud. Kirjuta palun sõnumitesse täpsemat, kas oled mees/naine, kui vana jmv. Tänan.

Damlatas Cave koobas ja Dim River restoranid on väärt külastamist. Võib osta tripi, aga rendiautoga on mõnusam avastada.

Tere, Kõlab huvitavalt, palun kirjuta sõnumitesse oma plaanist täpsemalt. Kas mootorrattaga alates Tallinnast?

Sügisest alustab tšarterlende Gambiasse Tjäreborg Helsingist, tasub silm peal hoida. https://www.tjareborg.fi/gambia

Mina püüan leida midagi enam-vähem autentset nt kanaarimännivaigust sisalik, kuuba lehma sarvest vaas, cambodia puidust käsitöö kobra, aga ka rastade käsitööehteid jne. Sõpradele olen viimasel ajal toonud väga eksootilisi puu - ja köögivilju nagu lilla sisuga draakonivili ja erinevad chillipiprad muidugi.

Kui Taisse minna, siis mina eelistaksin Krabi`t, Phuketi vaataksin ka üle ehk ning siis liiguks ülespoole ja Khanomi nt.

Sõltub, millal sobiva reisikaaslase leian, sest üksi reisida ei meeldi.

Sihtkoha suhtes olen avatud, sest paljugi sõltub reisikaaslasest ja lennupakkumistest. Reisistiiliks 50/50 - seiklused/rannapuhkus.

Tere, Olen Sri Lankal korra käinud, aga võiksin kaaluda. Kirjuta palun oma plaanist täpsemalt, sõnumina.

Vabandan, et paanikat tekitasin

Terei!

Saada mulle nt privaatsõnum, siis saame kontakte vahetada.

Kas privaatsõnumeid enam saata ei saagi? Ma ei leia seda linki enam kuskilt...

Tere, Kindlat reisikaaslast ei ole veel leidnud, otsin. Ausalt, ei ole mõelnud pakteireisiga minna, minu mõte on rohkem omapead seigelda.

Meie hotellil Siem Reap`is http://www.booking.com/hotel/kh/mekong-angkor-palace.et.html oli tasuta transfeer ( tuk-tuk ) hinnas, saabudes lennujaamast hotelli ja lahkudes hotellist bussijaama.
Kõik toimis väga hästi!

Meie lendasime läbi Istanbuli Tallinn - Catania - Tallinn. Transfeer jäi öisele ajale, alla 10 tunni, ca 9,5 vist ning majutati kenasti hotelli, kõik sujus probleemideta. Pühapäeva õhtul oli Hotel Deskis päris arvestatav järjekord, seisime vist ca tunni või kauemgi.

Minu Kuuba reisi kõige võrratum rand oli Mehhiko lahe ääres Cayo Jutias. PS! Olime ka Varadero alguses ühes casas, täielik hommikune idüll!