trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Plaaniks ka kusagile reisida. Sobivad ka Roheneeme saared, Gambia, India, Tai, Brasiilia Ise tahaks aga minna Dominicale. Ehk arutaks seda teemat. Ise mees.

Ega Laost pole plaanis külastada? Fillipiinidel pole käinud, see ka huvitaks.

Indias saab hea ööbimise 20 USD eest. Tavalised hotellid on 3-5 USD, kuid neil on väike aga. Tuba tuleb üle vaadata ja kindlasti tõsta ülesse vooditekk, et uurida linade puhtust. 5 juhul 4-st on linad korduvkasutuses ja vahel tundub plekkide ja karvade järgi, et kuus inimest on seal enne juba maganud! Olen reeglina nõudnud linade ja padjapüüri vahetust, millega personal alati nõus on (v.a korra Kambodžas), et klient ära ei kõnniks. Vahel tuuakse ka uued linad plekkidega, kuid kui need on värskete triikimisjälgdega ja lõhnavad värskelt, siis ilmselt polegi seal paremaid saadaval. Ka tekki peab vaatama, sest teist lina ka ei pakuta ja seda vahel luitunud tekki tuleb ka linaga oma kehast isoleerida. Teise lina toomisel ja ka muidu linavahetusnõude esitamisel on viisakas vähemalt 10-20 ruupiat jootraha jätta.

Mind huvitaks rohkem Florida, Neitsisaared ja Perto Rico ja minek jaanuar-veebruar. Kui kellelgi huvi on võib kohe meilida: raivoorg@yahoo.com