Viimased kommentaarid

Tere. Saab varem online´s sobivaid/vabu istekohti valida, kas enne broneeringu tegemist või siis kui broneering on juba tehtud. LowFare piletite korral on see lisaraha eest (võib maksta kuni 35 EUR/suund).

Pigem päris algajatele, väga igav. Ei oska ühegi mäega võrrelda. Sama linna spaa on palju mõnusam ;)

Üritasin läbi Tickets.ee Miami pileteid osta/broneerida, aga maksmine ei õnnestunud. Kirjutas, et kaart ei sobi ja ei mingit konkreetset ega ka täpsemat põhjendust. Ometigi oli Visa (Gold) krediitkaart. Tickets.ee valikus oli ka võimalus teha makse ülekandega (12 tunni jooksul), aga siis küsiti 50 EUR kõrgemat hinda. Ei hakanud sellega jamama. Õnneks sai läbi SuperSaver.fi sama hinna ja probleemivabalt kõik ilusti tehtud.

Tere. Sai Norwegianiga detsembris NY-s käia. Sooja söögi tellisime ainult tagasisuunal. Ma arvan, et järgmine kord telliks söögi samuti ainult tagasisuunal. On küll mugav variant ja maitsev, aga ei ole päris seda raha väärt. Kui võimalik, siis võtke ise midagi söödavat kaasa.

Võtke kindlasti auto koos juhiga. 2 põhjust: 1. liiklus on hullumeelne 2. auto (väike mikrobuss) koos juhiga on väga odav. Meil maksis terve päev koos juhi ja tema autoga u. 200 - 300 eek (olenevalt asukohast). Hind leppige kokku enne sõitu. Edu!

Järjekorrad on pikad aga liiguvad suhteliselt kiiresti. Parkida on võimalik Louvre kõrvaltänaval (mitte jõe ääres vaid teisel pool). Kohale soovitaks jõuda min. 2-3 tundi enne sulgemist. Kui saad pileti 1 tund enne sulgemist siis enam sisse ei lasta ja raha ei tagastata.