Viimased kommentaarid

Koonduslaager jättis hoopis teistsuguse mulje, võrreldes sellega, mida ootasin. Eelnevalt olime Vilniuses KGB kongides käinud ning see tundus miskitpärast hoopis rõhuvam. Aga eks igaühele mõjuvad ju asjad erinevalt :) Meie näiteks ööbisime 2 km laagrist, seal oli selline noorte hostel nõukaaja stiilis. Aga lähedal linnas on teisigi öömaju. Krakow on Poola nr.1. Soovitan keskväljakul Poola restorani Wesele-t. Meie meeldejäävaid mälestus! Koondulaager jäi aga mälestusse kuidagi võltsilt, sest seal kõik ära sätitud ning tegelikult see piirkond, mida näidatakse, on ju nii väike. Mõtlesime, et palju põnevam oleks õhust seda tervet ala vaadelda, et kui massiivne ta tegelt oli. Turistimass oli meeletu...käisime mai esimesel nädalal. Põhiliselt keskkooli õpilased ning pensionärid. Meie koonduslaagris giidigrupiga ei ühinenenud. Tundsime, et 3 tundi oleks liiga pikk seal. Aga filmi soovitan küll ära vaadata kui juba seal. See tekitab sellist tõelisust natuke. Ning nagu eelmised juba kirjutasid, siis piletit koonduslaagri külastuseks ei ole ning filmipilet oli vist üliõpilasele 12 krooni või midagi taolist. Üldse on Poolas ja Leedus reisimise puhul hea osa see, et muuseumipiletit on üllatavalt väiksed.

on veel ka täpselt paika panemata. liigume ringi ühe nädala üüriautoga, mille nüüd kohe varsti peaks ära broneerima. alguses oleme havanas 4 päeva, siis 7 päeva liigume autoga ringi ja lõpus 3 päeva veel havanas. varadeosse vist väga pikaks ei jää. mõtlen, et kuidas kuubal ühendust saaks pidada. sõnumite saatmine ja muu on seal pigem kulukas. meid on nüüd juba 4, kes sõidavad, nii et 6kesi võiks kindlasti kohe ühe vägeva kuubalaadse peo maha pidada :) koos salsaga. me oleme havanas 25-28. september. kui te äkki ka sellel hetkel seal satute olema, lepiks äkki a la kesklinna platsil mingi kuupäev ja kellaaeg kohtusaamiseks kokku. või on äkki teil mõni ettepanek, kuidas ühendust saaks? äkki teil mingi hotellibroneeringu kusagil, et olete kindlatel kuupäevadel seal, et me teaks läbi astuda :) võid otse kirjutada ka mu mailile kriin@msn.com

Meil piletid nüüd ostetud. Sõidame 3kesi(2 naist ja 1 mees 24-aastased) 25sept-8okt. Kui keegi eestlastest veel samal ajal seal ja huvitatud midagi koos tegema, siis kirjutage kriin@msn.com.

piletid peaaegu ostetud bookinghouse.net-ist. 25.sept-8.okt. ootan veel vastust, kas broneering läks läbi ja on korras.