Eviann

Reisisell, liitus Tripiga 12 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
3 kommentaari

11 külastatud riiki, 6% maailma 195st riigist

6 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

2 AnnikaU: Ma soovitaksin vaadata neti otsingutes, võib ka internet cafest samal päeval kui hotellit vaja, seest internetist broneering on alati odavam, tavaliselt internetis on "special offers" mis kehtivad ainult interneti broneeringuga. Selleks aga peaks olema krediit kaart ( Visa või mis iganes).

Nipp :Võib leida mingi kolme nelja tärni hotelli hostelli hinnaga ;). Näiteks eelmine aastsa Malagas saime 30 euroga 4* hotellis dobble roomis ööbida. Suurtes linnades minimaalne hind mida saab leida 15 eurot inimese kohta. Siin kaks lingi, mida ma alati kasutan: http://www.booking.com/ http://www.hostelworld.com/

Aga kui ei tah aüldse maksta, registreeru http://www.couchsurfing.com või http://www.hospitalityclub.org/.

Nipp:Kui oled mingis linnas, ja öömaja ei ole veel leidut, internet cafest võib otsingusüsteemis leida inimesi sellest linnast, kellel on telefoni number ankeedis olemas. Ja spammid 10-15 inimest sama sõnumiga: Tülitan couchsurfingust ( või hospitalityclub), otsin sõbrannaga majutust täna ööseks. Võib veel lisada midagi :) Kirjuta oma konto Nickname või konto reg. kood. ja oota vastust siis.

Edu