Viimased kommentaarid

2016 aastal käisime me autoga. Drveniki linnast läksime praamiga üle ja sõitsime Hvar-i. Tagasi tulime Stari Gradist Split-i. Ehk et kui midagi pole muutunud, siis on seal üsna tihe praamiliiklus.

Meie käisime eelmine aasta augustis, ja broneerisime siit https://visit.auschwitz.org ette "Tour for individuals without an educator". Kuigi selle vist peab üsna varakult sobivaks kuupäevaks ette broneerima ja need ajad on hommikuks ja õhtuks . Seejärel läksime juba õigel ajal kohale, sissepääsu järjekorda ja saime sisse - üldjoontes võttis aega 10 minutit, mis võis olla tingitud ka hommikusest ajast. Tagasi tulles olid juba pikemad järjekorrad. Parkimise osas, siis meie parkisime üle tee asuva hotelli parklas, kus siis oli parkimisautomaat ja üsna mugav ja lihtne.

Minul endal on kogemus Singapore Tourist Pass-iga, et me liiklesime päris agaralt MRT-ga - päevas vast 5 ja enam sõitu, siis kindlasti kulub ära. Nii palju kui mina olen aru saanud, siis EZ-Link kaardi puhul on ka 5 SGD-ne tasu, mida tagasi ei saa. Tourist Passi saad pärast tagastada ja saad oma 10SGD-d ka tagasi.Üldiselt oli tourist pass mugav, samuti on ka tõenäoliselt EZ link. Aga kindlasti ei ole tegemist mingi väga kalli tootega turistidele.Ja veel muidugi, mida peab arvestama, et Tourist pass ei kehti täis 24h-sed päevad, vaid aktiveerimisest sama päeva õhtuni.

Ma nõustun sellega, et hind on igasugu lisatasude näol tegelikult välja toodud. Aga ma tegelikult pole ka rahul sellega, kuidas booking.com need hinnad on välja toonud seda just kasutajakogemuse pealt vaadates.Iseenesest ka tarbijakaitseameti juhendist lähtudes https://www.tarbijakaitseamet.ee/et/tarbijale/hinnateave on kirjas et* lõpphind, mis sisaldab kõiki makse* hind tuleb avaldada kirjalikult ning selgelt ja loetavaltMinul endal sama kogemus käes, et tähelepanematusest ka maksnud rohkem kui ootus on ja seetõttu nüüd oskan oma vigadest õppida. Paralleelse näitena airbnb-s on lõpphind väga selgelt kuvatud enne broneerimist. (Võibolla see üldse UX teema)

Siinkohal on tähtis ka broneeringu tegemise aeg."Cancel within 48 hours of booking and 14 days before check-in to get a full refund"Selle järgi siis saab kõik raha tagasi siis, kui canceldad 48h jooksul peale broneeringu tegemist ja 14 päeva enne majutus kuupäeva.

Toon ka välja ühe variandi, ei tea täpselt, kas nad sinna sõidavad, aga ehk kuhugi lähistele. Ja muidugi on nendel hinnad ka üsna soodsad. www.megabus.com .

Kuid siiski kunagi uurides on meeles ka, et nationalexpress peaks sinna täitsa sõitma, reis kestis vist üle 12 tunni. Seega võiks Londonist isegi mõelda mõne lennuliini peale.