trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ja muuseas, Indias ei ole igas hotellis külmikut ja väga sage juhus oli see, et seal külmiku sees oli temperatuur tegelikult sama, mis toas. Jäimegi ootama, millal meie Kingfisher külmaks läheb.

Tänan vastuste eest. See on õige idee, et piim läbi keeta. Steriilse kookoni kohta lisaksin, et tegemist on ikkagi hoopis teiste pisikutega, kui Eestis. Võid oma last hoida kookonis või õues pori sees vahet eiole, neid pisikuid ta siit ei leia. Ega see listeeriabakter tore asi ei ole. Parem hoida ja karta, eriti kui tegemist sellise maaga. Loomulikult otsustab iga ema ise, kui palju ta oma lapse pärast muretseb ja kuidas. Põnevaid ja mõnusaid reisielamusi!

Mul selline küsimus. Oleme käinud Indias, aga mitte Goas ja mitte koos oma väikse tütrega.Nüüd sõidame uuesti pühapäeval ja kõik koos. Kas Goas selline asi nagu piim on olemas? Ja kui on, kas kellegil on kogemust, mis maitsega see on ja kui kvaliteetne?

Kindlasti peab tegema vaktsiinid. Ei ole need vaktsiinid midagi nii hullud, kuid need haigused, mis sealt leida võib, need on piisavalt ebameeldivad. Parem karta, kui kahetseda. Ja see on tõsi, et piisab sellest, kui paar nädalat ennem reisi vaktsineerida. Käisime oktoobris Indias, meie küll matkasime väga palju ringi ja seega oli ka võimalik seda mustust ja ilu päris palju näha. Soovitaksin kõigil ikkagi vaktsineerida, eriti laste puhul. Goas on aga tõsine probleem malaariaga ja vot seda ma ei tea, kas 1 aastasele lapsele neid rohte võib anda. Goa on malaaria kohalt kõige ohtlikum piirkond Indias. Plaanime aga ise ka veebruaris 3 lapsega just Goasse minna. Tehke aga vaktsiinid ära ja lennukisse. India on seda väärt, et vaktsiinid teha ja täiega nautida seda maad.