trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

See teema ei lähe mitte selle foorumiga kokku, ehk tripi meeskond kustutab selle.

Millise firmaga oli Teil algselt plaanis Horvaatiasse minna mis ära jäi? Mis maksis rafting?

Tere 051078! Tore on, et reis läks hästi. Meie käisime sellel reisil 2008a. siis oli reisi pikkuseks 9päeva ja selliseid ekskursioone ei pakutud.Nüüd läheme juulis uuesti. Sooviks teada kas ekskursiooni hinnad on samad mis neil kodulehel ja kuidas nende eest maksmine käib kas EUR või HRK.

Tere 1000V! Peatused on sellistes kohtades kus ei ole ainult wc-d, seal saab ka näksi osta. Jalutada ja selga sirutada on ju tore, nii pika sõidu puhul.

Tere! Kes on sel aastal Viru Reisidega reisinud, jagage selle aasta muljeid ja eriti oodatud on Horvaatiast eile (31.05.) tulnud inimeste muljed. Kuidas on hinnad Horvaatias võrreldes Eestiga.

Sõidame perega see suvi Viru Reisidega juulis Horvaatiasse ja mina tean juba, et meie reis väljub. Ma arvan, et firmast osatakse paljude reiside kohta juba öelda kas väljub või mitte.

Suur tänu sulle Pillepille vastamast!

Kas buss oli Taistost või kogu reis oli Taisto poolt?

Mis reisidega tegu ja kuidas teine reis sujus?

Oleneb kui pikk reis on, sest kaks esimest ja kaks viimast päeva on igav. Kõik mis on peale Poolat korvab bussis veedetud aja. Kui reis on minnes ja tulles eri teedpidi on vaadata palju.

CarmenM kas noored on Itaaliast koju jõudnud ja kuidas emotsioonid on? Meie reis 2006 a. oli 12 päeva ja see tundus liiga lühike Itaalia jaoks. Meil oleks hea meel olnud lisa päevade üle.

Kas keegi teab millise kindlustusfirmaga Viru Reisid koostööd teevad. Reisitõrkekindlustus peaks ikka reisiga seonduvaid tõrkeid korvama, mitte tervise tõrkumise korral kehtima.

Tundub, et Eestis on bussifirmadel veel palju arenguruumi. Puudub tihe konkurents, muidu ei oleks bussid nii logud ja suhtumine reisijatesse nii külm. Eriti kehtib see kahekorruseliste busside kohta.

Mina ja mu elukaaslane käisime Kreekas 03.-17.09.2009a. Siis oli reis 15 päeva pikk ja maksis 7030.-EEK.(meie saime -25% ehk 5272.50 EEK.) Huvitav miks nüüd ainult 13 päeva. Iga reisi eel tehti koosolek kus tutvustati seda reisi põhjalikult ja seal räägiti ka Kreeka õhtust. Meil on olnud reisidel alati kahekohaline majutus ja selle ka alati saanud, ka laevas oli kahekohaline majutus ja olime kahekesi neljases kajutis. Laev firma oli Anek Lines, laeva nimi LEFKA ORI. Kajut oli korralik, basseini üle ei mõõtnud aga sulistada ja jahutada sai. Kreekas olime kaks päeva pikemalt ja vaatamisväärsuste külastamiseks oli aega piisavalt. Giid Sirje tegi reisikavas muudatuse mis oli väga mõistlik. Meie käisime peale Kreeka õhtut järgmisel päeval Olümpose mäe jalamil jalutamas mitte Thessaloniki linnas mööda kirikuid. Buss oli Lindt OÜ, bussijuhid toredad (nimesid ei mäleta isa ja poeg) sõitsid korralikult, et kettaga jamasid ei tekiks. Kahju on, et nii mõnigi reis on tehtud lühemaks.

Minu reisi praktika on küll selline, et iga reis on WC-d tühjendatud. Kaks bussijuhti ja giid-reisisaatja on piisav, et toimuks tore reis. Kui Teie tahate mugavusi igal sammul siis palun olge kodus või reisige lennukiga ja ärge minge bussireisile oma vingumisega teiste tuju rikkuma.

Mina käisin Viru Reisidega Kreekas 2009a. septembris, oli väga tore reis. Olen selle firmaga reisinud 2008a.Horvaatias, 2007a. Hispaanias ja 2006a. Itaalias. Ainult Horvaatia reisil läks bussil konditsioneer katki, mis aga Horvaatias korda tehti, tänu sellele saime Kreeka reisi 25% odavamalt. Rohkem suuremaid äpardusi meelde ei tule. Minu silmis selline asi küll veel usaldust reisifirma vastu kaotama ei pane. Minu tuttavad käisid eelmisel aastal reisil Viru Reiside oma bussiga ja olid selle bussiga väga rahul. Arvestades kui palju väljub Viru Reisidel reise ei saa nad teha seda ühe bussiga ja peavad seda teenust teistelt ostma. Meie pere meenutab tihti neid reise soojalt siin tuulises ja heitliku ilmaga Eestis ja loodame, et saame peagi ise mõnele sellisele reisile uuesti.

Kui buss välja jätta, kuidas reis ise oli ja kus Te Horvaatias ööbisite.

Plaan on 2012 aastal nendega sõita Norrasse.Kes on käinud palun jagage muljeid.

Käisin Viru Reisidega Horvaatias 2008a.augustis.Klek on ilus väike kohakene.Pungalood on täitsa normaalsed, magamistoad on küll väiksed aga köök on küllalt suur, et neljakesi toimetada. Pungalool on ka terass kus olla.Rand on lähedal aga on kiviklibune.

Huvitav oleks teada, mis reisi lõpuks valisite ja mis hinnaga?

Mina olen Viru Reisidega käinud sellel Itaalia reisil 2006 aasta suvel. Programm on tore, kuid küllalt tihe. La Stradaga ma reisinud pole nii, et võrrelda ei saa. Nii palju kui programmist välja võib lugeda on Viru Reiside reis kaks päeva pikem ja hinnal pole suurt vahet. Viru Reiside programmis on ka Napoli, Capri saar, Pompej ja Vesuuv. Majutused võivad La Stradaga reisides paremad olla selle üle ei vaidle. Muidugi peate kindlasti veenduma,kas Viru Reisidel see reis väljub(see aasta on neil ka paljud reisid ära jäänud). Ilusat reisi igal juhul!

Kõigest ei peagi aru saama, meile meeldib Viru reisid. Oleme selle firmaga enne ka reisinud ja ei ole pidanud pettuma. Olen ka teiste firmadega reisinud ja arvan, et igal firmal on oma head ja vead.

Mulle isiklikult meeldib teine korrus ja 2,3,4 rida.Teisel korrusel on vaade parem ja eespool istudes näeb ka esiaknast välja.Mida kaugemal istuda veeautomaadist seda turvalisem ja rahulikum on.Ma ei saa aru inimestest kes kasutavad bussireisil tavalisi kruuse on ju oht ennast või teisi ära kõrvetada.