Viimased kommentaarid

Kui veel mahub, siis oleksin ka huvitatud tekitava grupiga liituma. Olen samuti kõvasti 30+ aastaid peale, hetkel vb saab mulle takistuseks ekstreemsetesse kohtadesse minekuks väike tütretirts, kuid keda tulevikus tahaks siiski oma reisipisikuga nakatada. Teemaalgatajale ja ka teistele huvilistele küsimus, et missugused reisid - sihtkohad huvi pakuksid, millised on ootused reisikaaslastele jne. Piret

Kui veel mahub, siis oleksin ka huvitatud tekitava grupiga liituma. Olen samuti kõvasti 30+ aastaid peale, hetkel vb saab mulle takistuseks ekstreemsetesse kohtadesse minekuks väike tütretirts, kuid keda tulevikus tahaks siiski oma reisipisikuga nakatada. Teemaalgatajale ja ka teistele huvilistele küsimus, et missugused reisid - sihtkohad huvi pakuksid, millised on ootused reisikaaslastele jne. Piret

to päike12: Pole vaja õelutseda. Ma ei ole alahinnanudki kedagi, oma kommentaariga ei soovinud kedagi solvata, lihtsalt avaldasin arvamust. Sri Lankale olen nõus minema igal ajal, pole probleemi. Märgitud riik jättis kustumatu mulje ja muidugi soovitan teistelgi seda paika külastada. Olen käinud isegi reisibüroode vahendusel reisil, reisikorraldajat näinud ainult lennujaamas sinna minnes ja hiljem, lennujaama tagasi minnes. Olgem ausad oma teenuse vahendamise eest küsitakse ikka üüratuid summasid ning mingit kvaliteetset teenust pakutakse harva vastu. Aga märgitud kommentaar on väljunud nüüd tõesti teemast. Ise käisin Sri Lankal 2015. a kevadel kogukuludega 7oo euri 10 päeva, kas reisikorraldajad ka midagi sellist pakuvad - vaevalt.

Mul on küll tunne, et reisibürooga minnes maksad üle poole tegelikust vajaminevast summast peale. :(

Suured tänud arvamuse eest. Parimat soovides Piret

Mina just soovitaksin liikumiseks rongi, ei saanud aru, et oleks tegemist olnud aeglase liikumisvahendiga, sõitsin seal ringi ka kohaliku bussiga (omaette elamus) see oli jhh vähe aeglane, aga rong täitsa mõistlik, piletihinnad olematud. Sri Lankal viibisin siis 2015.a.

Riina Lepalaan oli/on ju vana kelm (kas mitte tema suhtes kriminaalmenetlus ei käi), miks teda soovitata. Tema tegevuse tõttu said paljud kannatada, tõmmati rahadega tuult ja puha ja see Reisiks kaugele vist juba ammu ei toimi.

Käisin Sri Lankal, rannad ilusad puhtad, sukeldumisvõimalused olemas, inimesed sõbralikud ja saareke kena, elu suhteliselt odav, ööbimiskohti ette pole vaja broneerida, sest neid leidub igalpool. Järgmine plaan minna Balile sukelduma. Kuna võrrelda ei oska, kuna Balil ja Phketil käinud ei ole, siis soovitan Sri Lankat.

Olen ka pileteid broneerinud n-ö vana passiga ja reisile juba läinud uue reisidokumendiga, midagi juhtunud ei ole.

Ilm oli megasoe, õhutemperatuur päeval 35 kraadi, vesi 32 kraadi, õhtul vahel hakkas müristama ja sadama, aga vaatamata sellele oli mõnus ja soe troopiline olemine. Unawatuna rannas oli rahvast väga vähe vb sellest tingituna, et sattusime sinna hooaja lõpus juba. Rannad ilusad, puhtad, keegi ei tülita. Sri Lanka minu jaoks koht, mis kindlasti avastamist väärt ja seetõttu arvan, et lähen sinna veel tagasi.

Tulin just mõne nädala eest Sri Lankalt. Viibisime samuti lõunas Hikkaduwas, Unawatunas ja Mirissas. Hikkaduwas olid päris suured lained, kohati nii suured, et hommikul laevad merele ei läinud, sukelduda ei saanud. Mirissas olid rannad rahulikumad, samuti Unawatunas. Aga ega ohtutus sõltu lainetusest vaid ikka inimese enda oskustes ja võimetes, arvestama ikka pead, et seal nalja ei ole ja kui ujumisoskused nt puuduvad, siis ei ole mõtet tundmatus kohas vette ronida, seal pääsemine igaühe enda asi, mingit rannavalvet, ega sellist seal küll ei näinud. Nüüdseks muidugi hooaeg ka lõppenud...

Tundub, et kellelgi pole 243 euri üle, või ei taha lihtsalt peale maksta...

Kui sa tšarterlennule pileteid ei saa, siis võid proovida lennata Tyrkish Airlinesiga (Kairos ümberistumine).

Mul eelmine aasta oli sedasi, et pidin tulema Lissabonist Tallinnasse. Streigi tõttu tühistati lend. TAP asendas kenasti pileti, vedades siis Lissabonist Oslosse (TAP) ja Oslost Estonian Airiga koju. Kuna lend kulges 2 tundi pikemaks kui oleks pidanud ja taheti veel väntsutamist vist korvata, siis Estonian Airis paigutati suisa äriklassi ja anti süüa kah. Igatahes ripakile ei jäetud. TAP mulle meeldis, kahju, et mõnigi lend alles ei jäetud.

Aga kui tahan kuurostist ka väljaspoole minna, siis saan sealt lennujaamast ikka viisa osta jah? Endal ka varsti Sharmi minek ja meil reisikorraldaja ütles, et kui Sharmist välja ei lähe, siis ei pea mingit viisat ostma, kuidas sellega nüüd on? Endal vaja viisat, et Sharmist välja siis saada, tähendab tavalist riigis 30 päevaks viibimise viisat.

Mina sõidan Kairo kaudu Sri lankale, ajavahemikul 04.04.2015.a kuni 13.04.2015.a oli pileti hind 345 euri.

CherryCherry kui reisilt tagasi oled, palun anna teada, kuidas läks. Oleksin igasugusest informatsioonist Sri Lanka kohta huvitatud. Endal samasugune reis ees ootama aprillis :). Mõnusaid elamus.

Tere, oleksin huvitatud Sri Lanka LP-st, mis aasta väljaandega on tegu ja, milline kokkuleppeline hind :)

yhe suurima kaubanduskeskuse nimi on Senzo Mall.

Kuidas sul Aasiast pärit koduabilise teenust kasutades odavamalt saad. Palka pead ju inimesele ikka nii maksma, et viimane end siin Eestis ära elatab...või mida sa selle odavuse all silmas pidasid?

Ei ole ise töötanud ei üht ega teistpidi, aga puutun sageli oma tööd tehes kokku inimestega, kes töötavad ilma paberitega ja lahendan sellise tegevuse tagajärgi...

Ma esmalt soovitaksin õppida eesti keeles kirjutama ja, siis minna maailma avastama..., aga kui nüüd teemat vaadata, siis soovitaksin USA-sse kolida üksnes sellisel juhul, kui ikka kindel töökoht olemas või tõesti palju toetajaid ees ootamas, niisama pole mõtet kindlasti tühja karrata. Tegemist on ikkagi riigiga, mis meis päris kaugel ning isegi kui kõik soovitu ei peaks õnnestuma, siis pole ka lihtne sealt tagasi saada. Ilmselgelt illegaalsetl ei ole sul seal miskit teha, head töökohta leida egas end sisse seada.

Tere, endal on samalaadne plaan augustis, kui olete oma tripi kenasti ära teinud, siis järsku annaksite nõuandeid, mida sellisesl reisil silmas pidada ja, kuidas läks. Omal plaan auto rentida ja Lissabonist edasi Portosse sõita. Meeldivat reisielamusi soovides.