Viimased kommentaarid

Stockholm -San Francisco roundtrip Apr 2/2014-Apr 14/2014-hind-$293

Amazing!!! Flights to USA from Europe for only €187 & up - round trip, incl. taxes !!! UPDATE

See võib olla päris keeruline, sest keegi pole öelnud, et Teid USA lennujaama ametlik töötaja läbi laseb kui juba saite eitava vastuse. Kindlasti Teid küsitletakse palju rohkem kui teisi - kuhu minek, kelle juurde, (kui kelle juurde-kas teil pole plaan abielluda, kas on piisavalt raha, et saaksite hakkama eriti veel kui lähete lapsega. Hea oleks kui Teil on edasi-tagasi piletid, hotelli brooneringud ja palju raha. Isiklikult mulle polnud kunagi probleemi reisida Ameerikasse (oli 10 a viisa, mitu korda reisisin Hawaiile, lõpuks otsustasin kolida Ameerikasse, sest korduv reisimine Ameerikasse lõppes abieluga. Igal juhul soovin edu ja mitte valetamist piiril - seda nemad närivad väga kiiresti läbi ja siis on 100% samal päeval kojuminek.

Ma aru ei saa miks üldse ta läks viisat taotlema(hull inimene), kui nüüd saab viisavabalt reisida ja suurem osa turiste ikkagi lastakse läbi ja ei saadeta tagasi(ma pean silmas US tollis), sest reisida ju kõikidele on lubatud. Ise kunagi kah taotlesin viisat , et minna Hawaile, käisin Hawaail üks kord ära, siis tulin tagasi kuu aja pärast ja paari kuu pärast jälle läksin Hawaile. Siis oli asja Eestis, lendasin tagasi Eestisse ja juba nädala pärast lendasin tagasi Ameerikasse. Isegi siis kui tulin tagasi nädala pärast vestlus tolliametnikuga sujus väga hästi(kusjuures viisin sõpradele Havaile Eesti õlut 2 pakki, Eesti komme ja Eesti leiba). Aga see on õnnemäng, sest kui lennukis täidad vormid, üks nendest I-94, siis seal on küsimused, kas on kaasas võetud joogid ja söögid. Alguses kirjutasin ausalt et on, aga stjuuard soovitas ikkagi täita uut vormi ja kirjutada, et pole midagi, muideks Lemuurialasel, veedan palju aega South Carolinas, aga NC soovitan külastada Blue Ridge Mountains ja Cold Mountain, millest räägitakse filmis sama pealkirjaga. Soovin edu ja õnne!

Kui oled kindel et abiellud USA s, siis seal Sinu kaes noutakse : 1.Sunnitunnistus, mis peab olema Kinnitatud Apostilliga ja parast tolgitud vandetolgi poolt.Riigi poolt on vandetolkidele antud oigus kinnitada enda voi teise isiku tolgitud dokumendi tolke oigsust ning sellega seotud arakirju.Vandetolgid kinnitavad tolke oigsust sisuliselt - erinevalt notaritest, kes kinnitavad vaid tolkija allkirja ega kontrolli tolke sisu. 2.Kui oled ennem abielus olnud, siis lahutus paberit ja jalle sama teema, Apostille, koik tolgitud ja notari kinnitatud. 3.Kui ennem oled olnud abielus, siis peab olema moodunud 1 aasta lahutusest. Kui soovid jaada Ameerikasse ja siin tootada,votta koik oma hariduse dokumentid kaasa ja jalle koik Apostilliga ja vandetolgi poolt tolgitud ja notari kinnitatud. Varusta palju raha, see koik maksab juba Eestis, ja Ameerikas veelgi rohkem,kui mina taotlesin Permanent Resident Card, tooluba ja reisimis parooli maksin rohkem kui $1500. Kui vottad advokaati paberite taitmiseks nagu paljud Eestlased teevad siin, siis varusta veel vahemalt $2000.Mina taitsin koik paberit ise, sest olen paris hakkaja tuup.Kui soovid mingit nou voi abi ja hiljem tekivad kusimused paberite taitmise osas kirjuta ja aitan hea meelega.Sorry et valed tahed, sest kasutan Usa s ostetud arvutit.

Soovitaks nadalast kruiisi Kariibi merel Royal Caribbeani laevadega.Olen käinud ise Bahamal Nassaus,alustasin kyll Port Lauderdale, aga sina vabalt void alustada Miamis, hinnad seal ikka k6rged.Mailma ilusamad valgeliiva rannad!Mina reisin kuna mul on GC kaes ja elan Ameerikas. Aga loe seda: http://www.postimees.ee/?id=110751 Eesti kodanikud saavad viisavabalt Bahamale 23.04.2009

Kariibi mere saareriik Bahama kehtestas Eesti kodanikele viisavabaduse, teatas välisminister Urmas Paet valitsuse pressikonverentsil. Ministri sõnul võivad Eesti kodanikud nüüdsest viibida USA kaguranniku lähedal asuval Bahamal aastas kolm kuud viisata.

4 Night Bahamas (Miami roundtrip)

Cruise Line: Royal Caribbean Cruise Ship: Majesty of the Seas

Departure: 11/02/2009 Cruise Length: 4 Nights

Passengers: 2

Dining Pref: Main Dining

Oceanview Stateroom Guarantee

Cruise Subtotal: $398.00 Tax: $123.84 Total: $521.84 Nats tood googeldades ja leiad endale sobiva reisi.

Nii et tee plaanid valmis ja ilusat puhkamist!

Loen siin neid komentaare ja imestan.Selline tunne, et siin polegi inimest kes motlex reaalselt.Tana olen vaga hoivatud ja pole aega eriti raakida, aga uhte voin oelda, et pole see elu USA s nii lihtne ja kerge.Ise kolisin Hawailt SC(Myrtle beach)ja vahest kaime puhkamas Floridas,aga voin lisada siin vaikest lisa, kui palju siis on ameerikas baarmeni voi baari daami palk- If you are wondering what a typical waitress salary is you might be shocked.

The "salary" or hourly wage for waitresses is pitiful. That is both the good news and the bad. Hourly salaries are as low as $2.13 in some areas to a high of $7.00 (the highest I’ve personally heard of). Obviously, these hourly wages are barely enough to live on. And if you are working for your hourly wage only you will be living very low on the economic lifestyle totem pole.

Answer I get paid $2.40 an hour plus tips.

Answer Tipped servers are one of the only jobs that can legally pay LESS than the minimum wage. Most servers are paid $2.25- $4.25 per hour, depending upon the state. Most of their income comes from tips.

Enamus baarides ja restoraanides elavad TIPist.Usa s see on 15-20 % arvest.Aga arge unustage mis taxe maksavad usas tootajad(see on 35-40% sinu palgast) Vaike naide minu hea sobra pay chekist Tema juba 7 aastat on autojuht suures firmas. Regular 15.5900korrutame 80 tunde teeb $1247 overtime 23.3855 korrutame 12 tundi teeb $299.10 Sfty Bns Ot Ad $20.52 et siis GROSS PAY $ 1566.82 Nuud aga tax FEDERAL INCOME Tax $158.85 Social security Tax $ 94.05 Medical Tax $21.99 SC State Income Tax $ 81.44 Dental $9.00 Medical $41.00 Nii et katte jai $1160.49 (ja see on 2 nadala palk) Veel vaiksed valjaminekud:

Interneti kasutamine $45 Dish TV $79 Elektri arvega kindlasti arvestad ule $100. Kui tahad rentida tuba(alla $900 normaalset tuba ei leia ) Arge unustage. et soogid kah, ja kui ostate midagi Usas tuleb juurte hinnale veel keskmiselt 7% tax.
Mida siin ikka inimeset raagivad tuhja. Ise ajan nuud koik paberit abielumiseks ja uskuge see on vaga kallis lobu USA s(ma raagin konkreetselt ainult paberi majandusest ja maksudest , mida peab tasuma Usa Imigratsiooni Departamentile-see on peaagu $2000 ja kus veel koik paberit Eestist(sest iga dokument peab olema Eesti Apostille, siis tolgitud vandetolke poolt ja notariaalselt kinnitatud-sunnitunnistus, kui lahutatud siis kah lahutus paberit, koik kooli toendid-see laheb maksma veel $500.)Plus veel koik toendid vaktsiinide kohta mida olete saanud valjaspoolt USA. Nuud kain siin inglise keele koolis, et taiendada oma inglise keelt, et vestlusesl see oleks perfektne(kool laks maksma umbes $1500).Edaspidi kui saan endale SSN, alustan siis too otsimisega(sest valdan 3 keelt-lati, eesti ja vene)ja nuud kah inglise keel suus. Baarides, kauplustest jne kaib mega kontroll, et oleks tooluba jne. Pole see elu nii lihtne USAS, nagu siin paljud kirjutavad. Aga kindlasti soovin edu ja labiloomist igale, kes ikkagi riskib ja uritab tulla.

Viimati Tallinasse tulles jälle lennuk hilines ja jäin järgmises lennukis maha, pidin ootama Amsterdamis mingit 8 tundi, aga siis naad annavad Apologies kaarti mitme soodus kupongiga, ja üx nendest on 50 euri soodus järgmisest lennust KLM iga.

Ara unusta, et lubati sugisel viisavaba sisenemine USA -sse.Aga ikka on viisat vaja, Hawaii on ju USA ux osariik.Tule aga julgesti, ise elan seal, kui on mingid peobleemid ja kusimused, alati saan aidata, eestlane ikkagi peax ux teisele toetusex olema. Anna oma mail ja kusimused.Alguses voin aidata isegi uuri pinnaga, kas soovid tulla toole voi reisile? Aga piletit sugisel on alati kallimad, mais lendasin Hawaile 27000 EEKUga, tulen nadalax Eestisse ja 22 juuli tagasi , piletit maxid 25000 Eeku, Kirjuta julgesti, mina pole see oel , kade Eestlane, kes teisi ei aita.

Lendasin kah TLL-AMS-SFO, ja njuu napilt joudsin edasi SFO-HONOLULU, sest KLM valjus AMS tund aega hiljem. Nemad ainult naersid, et vaadake, kui suur lennuk, kaks korrust, annab ikka koristada.

Mind juba lennukis stjuart hoiatas, et taites Customs Declaration pole motet panna rist YES, FRUITS, VEGETABLES, PLANT, SEEDS, FOODS, INSECTS jne.

Mõnikord tasub vaadata American Airlines pakkumised Londonist, saab isegi umbes 800-1000$, aga jama sellega, et lennud Heathrow lennujaamast,aga sinna otse Tallinas ei saa.See tähenab,et ennem siis Tallinn-Stanstead või Gatwick,saabud õhtul, siis bussiga(mis käivad iga 15 min tagant) Heathrow, ja seal ööbida.Ööbimine Heathrow ümbruses päris kallis ikka.