Viimased kommentaarid

Viisa loterii instructionist:

DO DV APPLICANTS RECEIVE WAIVERS OF ANY GROUNDS OF VISA INELIGIBILITY OR RECEIVE SPECIAL PROCESSING FOR A WAIVER APPLICATION? No. Applicants are subject to all grounds of ineligibility for immigrant visas specified in the Immigration and Nationality Act. There are neither special provisions for the waiver of any ground of visa ineligibility other than those ordinarily provided in the Act nor special processing for waiver requests.

hakkan nüüd kandideerima ja mõtlen, et need anti-reklaamijad siin ehk ei taha kokurentsi juurde? Kui inimesel on huvi USA-s elamise ja töötamise vastu, ei tähenda see automaatselt seda, kui legaalselt ei saa, siis kohe lähed illegaalselt. Kui ei saa, ju siis polnud USA mõeldud sulle ja on midagi paremat kuskil, maailm on lai.

nõustun eelmistega.. olen ka mitmeid kordi kasutanud... täitsa norm.. lennukid pole just kõige paremad nagu SASil või Finnairil, aga sihtkohta jõudmiseks sobivad... mis mind isiklikult häirib on see, et tsehhid on väga lärmakad ja jutukad nii ootesaalis kui ka lennukis... eelistan pigem rahulikke reisijad enda ümber... ja lennukid tihti hiljaks jäänud NY lennul...