trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

ka meie mehega oleme Santorini fännid ja plaanime sinna jälle tagasi minna:) Maailma kauneim koht!

Tripid ostsime tänavalt, firma nime ei mäleta, Hadaba linnaosast.Delfinaariumit ja laste hindu ei vaadanud kuna omal lapsi kaasas polnud. Kanjonisse 4 aastasega.....no keelata ei saa aga raske oleks nii lapsel kui vanemal, kuigi läbitav ka koos lapsega.

annan siis teada mis hinnaga saime oma tripid:)Sulgudesse panen TOP Toursi hinnad) päev Kairos 40 USD ( 60 EUR ) Värviline kanjon 40 USD ( 45 EUR ) allveelaev 40 USD ( 40 EUR ) Moosese mägi 30 USD ( 35 EUR ) ATV Safari 25 USD ( 25 EUR ) lisaks kauplesime kauba peale õhtu Alf Leila Ba Leilas.

Mägi kõrge 2600 meetrit ja tee tippu 7 km:). Üles minnes vali omale sobiv tempo, ära lase beduiinidel tempot ette anda omale, jooksed hinge kinni. Jõuvarusid läheb vaja tipus kus ootab ees 800 astet treppe-see ongi enda kirumise koht:)aga kui hommikul all olin siis tuli selline eneseületamise tunne:) Aga päikesetõus oli vapustav ja need mäed esimeste päikesekiirte valguses:) Tähelepanu! Väga soojalt riidesse!! Meil oli ikka megakülm, allatulles sadas kerget lund.Tuul on üleval nii valusalt lõikav.