rivanool

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
6 kommentaari
 

15 külastatud riiki, 8% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Wow, oma Eesti Maja ka nüüd olemas:) astume veebruari lõpus läbi

Trivandrum on tavaline kuse- ja higilõhnaline India prügimägi, sealt tuleb kohe lennujaamast kiiresti ja otse minna ilusamatele jahimaadele edasi. Naabruses on väga ilusaid kohti nagu Kovalami kant ja Varkala - kui rannad huvitavad. Samuti soovitan kindlasti minna backwaters tuurile ja väga meeldis Munnari kant teeistanduste ja mägedega.

Vt. www.keralatourism.org Thiruvananthapuram - Trivandrumi originaalnimi

Mulle ka Suomenlinnas väga meeldb. Soovitan ka kõrtsi minna, kohapeal pruulitakse õlut ja suupisteks suurepärased pelmeenid.

Just Keralast tagasi, seal 3 nädalat. 2 nädalat Kovalami kandis ja Varkalas randades, nädala sisse jäi backwaters 24 h Allepeyst, Kochin, Munnar, Thekkady.

Munnari ja üldse teeistanduste kant oli super ja parimad muljed ongi sealt ja backwatersilt. Meile meeldis Varkala rannad rohkem kui Kovalam, tundus olevat vähem lolle rikshajuhte ja trummimüüjaid.

ok et siis jutujätkuks: kasutasin lõpuks makemytrip.comi ja sain piletid edasi tagasi Mumbai-Trivandrum-Mumbai kahele 14250 India raha. Väljumised ja saabumised päevased, normaalne, leian.

Väärt lingikogu, tänud.

Minu poolt mainitud liin oli siiski Kingfisher ja 26200 Ruupiat hind kahele