Viimased kommentaarid

Ryanairi kodulehelt leidsin allpoololeva info. Minu lend pidi olema 12.05 Londonisse. Jään siis ootama, kas juuli lõpuks on raha tagasi. Tegin raha tagastamise avalduse ja vautšerit ei kinnitanud.

Refund Update

We are making rapid progress in processing customer refunds for flights cancelled during the period from March to June as a result of Government imposed Covid-19 flight cancellations. Since the Ryanair Dublin offices reopened on 1 June last, additional refunds staff have been trained to eliminate the backlog of customer refund requests with the following results:

•All March cash refund requests have now been cleared.

•At the end of June, 50% of April cash refunds have been cleared.

•By 15th July, the balance of April cash refunds will be processed.

•By the end of July, all of May and most of June cash refunds will also be processed.

... aeg tõesti seal. Vaatasin CNN uudiseid ja olen päris mures. Mu teine pool läks eile päeval minema. Kõigepealt võitles, et Tartust Tallinnasse saada selle tuisuga. Siis Finnairi lend hilines 2 tundi. Õnneks lükkus ka Bangkoki lend 2 tundi edasi. Said pardale ja lendama. Meie aja järgi kell 9.50 hommikul raporteeris Taist Suvarnabhumi lennuväljalt, et kõik korras. Saatsin sõnumi ja vastust pole. Aga loodan et ta magab rahulikku und ja vastab meie aja järgi mõne tunni pärast. Aga kaadrid lennuväljalt olid jubedad.

Meil kulus kahepeale 19000. Selle hinna sees oli ka õhtusöök Londonis enne reisi (ca 800 eek) ja 2 ööd Kuubal koos majutuse ning hommikusöögiga (ca 7000 eek kahepeale). No ja muidugi kohustuslikud suveniirid. Ka meil oli all inclusiveja sellest kasutasime me 100% vaid hommikusööki. Kui sattusime lõuna ajal ja õhtusöögi ajal mujal olema, siis sõime mujal.

Kunagi oli Tartus selline hiina restoran nagu Bagua. Kui teised olid söögikohad, siis see oli restoran. Kahjuks ma ei tea, kas ta enam tegutseb. Aga asus ta Pikal tänaval.

krt sellest Kuuba rahast enam aru saab. Meie vahetasime USD nii (tshekist väljavõte): USD 20.00 Gravamen USD-> -2.00 ------------------ NETO 18.00 Por Tipo/Rate 0.8935 ------------------ Venta/Sale Peso Convertible 16.10 (30.01.2008) Niiet 10% rabavad USD vahetusel ära. Kaardiga maksime kaks korda. Esimesel korral söögikohas toodi arve 12.45CUC ja arvelt läks maha 12.45*usd päevakurss. Teine kord maksime lennujaamas arve ca 14 CUC (maha läks 16.19 usd ehk 173.88). Eurosid meil kahjuks polnud mida vahetada. Ainus EUR-tehing, mida ma tegin oli selline et neiu wc-s tahtis eur müntidest lahti saada ja vahetas need 5 dollarilise kupüüri vastu. Mehhiko peesot vahetasime kursiga 500 mehhiklast = 40 CUC ja mõned mündid peale. Ju oli kasu vastastikune. Tema sai müntidest lahti ja mina sain eure, millega estonian airi pardalt süüa osta.

... ja teised mehhiklased. Meil (kahekesi) start Londonist 22.01.2008 hommikul. Ehk siis meie aja järgi samal päeval Canunis. Et kui planeerida midagi eestlaste vahel, siis võib ka meilida mooma@hot.ee. Läheme 22.01.2008 Londonist ja 06.02.2008 oleme Londonis tagasi. No ja sealt paratamatult Eestisse siis.