Viimased kommentaarid

Tere, võtaks ära meeleldi, renar@online.ee.

Soov endiselt alles, kellel miskit pakkuda, andke palun meili teel märku. Aitäh!

Tallinnast lend jäi paika, jätkulend tõsteti niipalju varasemaks, et läks 2h enne minu Istanbuli jõudmist. Tagasiteel tõsteti esimene väljuv lend 5h varasemaks, seega oleks minu kahe lennu vaheline aeg 5h pikenenud.

Reedel tuli kõne ajal teade, et raha on tagasi kantud, kuid siiani pole veel miskit laekunud. Ilmselt võtab lihtsalt aega mõned päevad.

Mingeid lisatasusid nad ei küsinud, pakkusid lihtsalt päev varem täpselt samade aegadega lende. See mõttekäik nende poolt jäi üpris aruasamatuks.

Turkishiga suheldud ning pikema jututa tühistasid piletid ja lubasid raha tagastada (iseasi, millal see tagasikandmine toimub). Pakkusid alternatiivina lendu päev varem, samadel aegadel..... Mitte ei saanud aru, kuidas see peaks probleemi lahendama, et jätkulend väljub 2h enne minu jõudmist :) Tänud vastajatele abivalmiduse eest.

Tänud, mõtlesin et enne kui nendega dialoogi asun, teen veidi eeltööd, et minust "üle sõita" ei üritataks. Paistab, et sobilikuks jääb mulle vaid nr. 2 variant, kuna päev varem ega hiljem mulle minna ei klapi ning nr.3 lahendus mind ka väga ei rõõmusta, sest kohale jõuaksin lõpp-punkti siiski pool kolm öösel (lisaks sellele, tõsteti tagasilennu väljumine samuti hommikuse aja asemel keset ööd). Eks kuulan, mis nad mulle kostavad.

Ma kusjuures valisin jube kaua neid aegasid ja marsruute ning lõpuks leidsin, et see on sobivaim variant ja siis tehakse niimoodi :) Olen küll päris palju lennanud ja reisinud, kuid sellise pulli otsa veel sattunud ei ole. Kõige kummalisem on see, et kaks lendu muudeti ära ja nüüd on juba mitu päeva vaikus. Istanbuli jõuaksin 2h hiljem, kui sealt jätkulend läheb. Samas, mine tea, äkki on Türgi teinud teaduslikke edusamme ajas rändamise teemal ning neil on kohapeal seal ajamasin, millega mind 2h ajas tagasi saata.

Ühel piletil ja korraga ostetud, lennufirma enda kodulehelt. Minu küsimus ongi selles, et kui suur peavalu on selle raha tagasinõudmine. Saabumine on nüüd pool kolm öösel selle asemel, et saabuda hommikul kell 8 - see ei istu mulle juba põhimõttelisel tasandil (valisin just selle lennu kasuks, kuna saabus hommikul ilusti) ning ilmselt ei jõuaks ma ka väljuvale esimesele lennule, sest nad peavad nüüd mu mingile varasemale pistma, et jätkulennule jõuaksin.

Suur tänu kõigile vastajatele, sihtkohana on asjad selged ning Masai Mara on kindlasti sihiks. Marit, Tansaania oli ka mõttes, aga see jääb järgmiseks korraks :) Veigo, kuidas hindad ajalist mõttekust aprilli osas? Vaatasin mingit tabelit teemal millal mis piirkonda külastada ning Masai Mara "excellent" lõppeks justkui märtsis ning aprilli osas oli "good". Ise kaalusin Masai Mara ja Lake Nakuru retke. Kas Nakuru on külastamist väärt (piltide järgi justkui oleks, nagu ikka). Marra30, suur aitäh, võtan kohe ühendust! Kas oskad öelda ka oma majutuse kohta miskit, on ehk meeles ööbimiskohtade nimed? äris põõsa all ei tahaks magada ning mingit imelist luksust ei taha ka teisest küljest. Hind tundub küll mõistlik esmapilgul selle perioodi kohta justkui. Kuidas seal jookidehinnad Safari käigus üldse on? Saan aru, et igasugused joogid, alkohoolsed ja ka mittealkohoolsed on nagunii vaja osta.

Kas keegi on viimasel ajal kokku puutunud safarite tellimisega? Oleks tore, kui oleks kellegi kontakte peale Victori omade jagada. Temaga meili teel asjaajamine on suhteliselt tulemusetu. Pooliku vastuse saab kolmandikule küsimustest heal juhul ning selgitust, mis hinnas sisaldub, ei ole ka kahe küsimise peale saanud. Esimesele pikale kirjale sain vastuseks "Safaris from Nairobi ending in mombasa, 3 days Amboseli / tsavo East safari. , 4 days Amboseli / tsavo West/ East" ja kogu lugu :)

Lisaks tunduvad temalt lõpuks saadud hinnad olema kõrgemad kui mujal. Kui kellelgi on häid kontakte jagada või infot, palju nemad mingi safari eest maksid, oleksin selle info eest tänulik.

Mõttetumat posti oleks vist keeruline teha. Kui on konkreetne case välja tuua, saaks veel aru.

Kui mandril asjad ära vaadatud, siis tasub sõita praamiga (sõitis vist tunnikese kanti) Playast üle ka Cozumeli. Elu, söök-jook, ööbimine seal tunduvalt odavam kui Playas, samas vaadata palju väga pole. Kui oled sukelduja, tasub kohe kindlasti tsenoote külastada (cenotes), kirjeldamatu elamus.

jatsek, auto rentida tasub igal juhul, see on odav ning pääsed vabalt ise liikuma ja kohti vaatama, meie tegime nii ning jäime oma otsusega rahule. Totter on ainult see summa, mis kreditkalt garantiiks broneeritakse, oli pea 20K kanti. Tasub väga vaadata Playas ka kus sa pargid, jäime autost kahel korral ilma ja pärast käisime politseis järel :) Korra keerasime ka ühesuunalisse vastassuunda, liiklusmärkidega seal just väga pole priisatud kohati. See lahenes kenasti 10 USD altkäemaksuga, peale seda kui sai 3 minutit lolli mängitud, et ei saa midagi aru.

Olen lennanud Finnairiga Taisse, seda märtsis aastal 2008. Lennuk oli täiesti korralik, jalaruumi oli piisavalt, ei oska nagu mugavuse poole pealt millegi üle kurta. Söögi-joogi pool oli ainult nii nagu Finnairis ikka.

Äkki viitsid visata mulle oma reisikonsultandi kontakti? Paraku neid reisikonsultante on tõepoolest erineva tasemega ning hinnad tihtipeale kõiguvad tõepoolest kõvasti. Isegi Estravelis paaril korral näpuga marsruudi ette näidanud, et kulusid kokku hoida.

Minu möödapanek väike, 730 EUR oleks Istanbulist, kuid see on ikkagi oluliselt kallim, kui sinu toodud hind.

Kas Etihadil oli mingi kampaania? Otsin isegi hetkel Austraaliasse minekuks head hinda, hetkel paistab parim Estraveli 11400 ja seegi on algusega Istanbulist. Mismoodi see 8,5K Sul kokku tuleb, äkki saad veidi suunata? Etihad ise pakub Dubaist Sydneysse või Melbourne'i lennu hinnaks 15+K üksi juba, kui nende süsteemi kaudu hinda vaadata.

Jagage seda infot ka minuga palun :) renar@treenikodus.ee