Viimased kommentaarid

Soovitaksin minna Mauritiusele. Ühed tuttavad veetsid mesinädalaid seal ja kiitsid väga. Nemad olid seal küll novembris. Augustis on seal umbes 21 kraadi sooja ja vesi on õhust paar kraadi soojem. Olen hiljuti ise kaalunud reisimist sellele vulkaanilisele saarele.

Tere! Tuleksin meelsasti samale reisile, sest seda linna olen juba ammu tahtnud näha. Olen 52-aastane naine.

Arvestada tuleks sellega, et kui teil pole hotelli broneeritud ja politsei peatab auto, siis hakatakse uurima, kui palju on teil raha kaasas ja kus peatute. Tegelikult on vaja end registreerida riiki sisenemisel, kui soovite suvalistes kohtades majutuda. Olen kuulnud, et politsei pidavat selliseid vabakäigul turiste püüdma eriti rannikualal. Turiste on ka trahvitud, nii et viige end kurssi, kui paks peaks olema rahakott. Parem oleks, kui saate mõne öömaja aadressi ette näidata.

Muide, Los Angeles polnud eriti köitev. Minu arust on sel linnal vaid tugev rahalõhn küljes, nii et üks lihtne eestlane peaks sellest linnast eemale hoidma, kui ta ei taha alaväärsuskompleksi külge saada. Nii hull see küll polnud, aga üle kahe päeva ma sellele linnale ei pühendaks. Tasuks külastada mõne filmistuudio (Universal) teemaparki, kui teis on veel lapselikku mängulusti. Kindlasti pole mõtet koha peal tellida populaarset ekskursiooni staaride kodude juurde, sest sel ekskursioonil ei näe te tõenäoliselt muud kui rohelusse uppunud sissesõiduteid.

Tere! Soovitaksin Las Vegase peale kulutada vaid 2 päeva. Ühel päeval jalutate mööda Stripi ühes suunas, teisel päeval teises suunas. Soovitan varakult broneerida piletid kuulsale vee-show'le. Las Vegasest pole ju Suur Kanjongi väga kaugel. Kopterilendu ma ei soovitaks kanjoni kohal, sest see raiskab aega. Ilma San Fransiscota pole te USA läänerannikust õiget mekki suhu saanud. Selle linna peale soovitan kulutada 3 päeva. Pidage meeles, et te ei piirduks vaid mõne linnaosaga. Seal on väga omanäolisi piirkondi erinevates linnaosades. Mina olen igatahes siiani kõrvuni armunud sellesse linna. Santa Barbarale pole mõtet üle ühe päeva kulutada. Kui te juba sealkandis olete, tasuks ehk nuusutada ka ehtsat kõrbemaastikku. Ütlen ausalt, et olin väga skeptiline kõrbe külastuse osas. Mida seal siis ikka nii väga vaadata on? Tegelikult olin tohutult üllatunud, millist vapustavat värvimängu nägin Mojave kõrbes. Soovitan soojalt käia Surmaorus (tingimata enne maikuu keskpaiku, sest siis muutub temperatuur väljakannatamatuks). Külastada tasuks Hearsti lossi. Mul vajus seal pidevalt suu ammuli. Kui te olete vähegi loodushuvilised, siis Zioni kanjon ja Antiloobi kanjon on ka imelised.

Ikka Ungaris. Fishermansi bastion ja Vajdahunyadi loss on Budapestis, Festeticsi palee Lääne-Ungaris Keszthely linnas ning Brunswick loss on Kesk-Ungaris Martonvasaris.

Soovitan vaatama minna Fishermans bastionit, Vajdahunyadi lossi, Festeticsi paleed, Brunswicki lossi.

Mine parem Viini. Väga ilus linn ja kohvikud on super ning muuseumid on ka väga põnevad.

Olen olnud aastavahetusel Indias hotellis, kus oli broneeritud peole piletid. Minu arvates oli see täielikult jama, sest Indias ei ole isegi korralikke ilutulestikke vaadata. Nende jaoks ei ole see ju õige aastavahetus. Turistidele koraldatakse mingi hädapärane pidu, mis kestab lühikest aega. Tellitud sööke-jooke pead kätte võitlema, sest kelnerid on nii tobud, et ei saa kupongide süsteemist aru. Parem jäta see plaan küll katki.