Viimased kommentaarid

Küprosel ei ole vaja maski kanda, ei õues ega siseruumides. Mask vajalik ainult kirikus, ühistranspordis (vist) ja suures kaubanduskeskuses. Avatud ka mõned ööklubid kuni kella 01.00-ni. Ilm soe, vesi mõnus ja mask ära visatud :)

Äkki keegi oskab kommenteerida - seal hetkel siis vajalik safe pass, ehk siis tõend et oled vaktsineeritud, läbipõdenud või kuni 72tundi vana test. Ehk siis kui tegu kolmanda variandiga, kas tuleb kord kolme päeva jooksul teha uus test, et pääseda kohvikutesse näiteks? Kahenädalase puhkuse korral siis lausa 5-6 testi? Mis maksab seal see testi tegemine väljaspool lennujaama?

Kas keegi ei soovi?? Olen naine 32a, otsin omavanuselist reisikaaslast, naisterahvast!

Kas keegi oskaks soovitada, mida teha, kui mul on juba olemas piletid Bangkoki laupäevaks 23.01. 17. päevaks kohapeal olemiseks, kas minnes Helsingi saatkonda, saaksin viisad samal päeval kohe kätte või on võimalik, et võin teha Bangkokis kohapeal viisa ja tagasi minnes maksan lihtsalt väikese trahvi? Või on veel mingeid võimalusi?

Tere, olen otsinud juba tükk aega pileteid Taisse hea hinnaga. Soov on Phuketis olla 18–21 päeva. Samas tähtis on, et võimalikult otse saaks sihtkohta. Hea, kui nt Helsingist otse Phuketile, mugava ajaga, et päeval saaks veel laevaga tulla, või muust sihtkohast, kuhu on odav ja lihtne pääseda. Võimalik lennata ka Bangkoki ja sealt Phuketile. Kuid tähtsad on mugav lennuaeg ja võimalikult vähe ootamist lennujaamades ning madal hind. Finnmatkat pakub otselendu Helsingist 10000.- eest, kuid seda vaid 14 päeva eest, sooviks puhata pikemalt.

Reisijaid oleks 2 täiskasvanut ja reisi võiks alustada jaanuaris või veebruaris ükskõik mis kuupäevadel. Parimale pakkujale pakun kas väikest rahalist kompensatsiooni või mingit meelehead (mõnda head veini vms).

Pakkumisi võib saata meilile: zizut@hotmail.com

Kas kellelgi on äkki kogemusi sellega, kas peab ikka 3 kuud kodumaal olema või võib juba varem naasta või oskab soovitada muud varianti?

Kahjuks lugesin sealt sellise info välja: "You may not apply to extend your stay if you were admitted to the United States in the following visa categories: •(VWP) - Visa Waiver Program"

Kas on veel teisi võimalusi?

Olen otsinud variante, kuid üsna krõbeda hinnaga kõik. Soov on siis minna aprillis 2-3 nädalaks Brisbane-i, Austraaliasse, algusega Tallinnast, Helsingist või nt Stockholmist või ka mujalt, kui saaks hästi kombineerida ja odavalt. Huvitatud siis võimalikult väikese hinna eest minemisest. Äkki keegi teab, võibolla käimas mõni kampaania või on märganud mingit soodukat või head hinda sinna minekuks?

Ette tänades:)