Viimased kommentaarid

Ei tea, kas liisivad või mitte, igatahes kasutavad. Näiteks 26.12.19 kl. 15.55 TUI fly otselend Phuketisse on Dreamlineriga.

Ise sõitsin TUI Soome ja Dreamlineriga Keeniasse vist kunagi. Kui muidu oli akna all kolm istekohta kõrvuti, siis kahes tagumistes reas olid akna all kahesed kohad, külgede peale jäi lisaruumi veel päris palju, oli hea jalgu sirutada.

  • to dante ja Paparazzi Imre

Sai jah natuke lambist tulistatud :-)

See oligi rohkem isiklikul kogemusel põhinev arvamusavaldus kui faktidel tuginev kirjutis :-)

Minu teada, ei ole TUI Balticul TUI kontserniga mingit pistmist, kasutavad õigusvastaselt lihtsalt TUI logo, vähemalt nii kommenteerisid kontserni esindajad ise asja. Õiget TUI-d usaldaks rohkem kui TUI Balticut, vaatamata sellele, et see pankrotis on. Aga teemaalgataja küsimusele vastates, lennukid on vanad, nigelad ja ilma igasuguse meelelahutuseta. Pean silmas, et filme, mänge, muusikat ega midagi muud ei ole. Ja lennuk ise ei ole just Boeing 747 Dreamliner, nagu osadel Soome TUI reisidel, mis on super mugav ja vaikne. Aga eesti keelega saab ikka hakkama, ükskõik kus maailma otsas, tuleb lihtsalt kehakeelt lisaks  eesti keelele kasutada. Süüa saab TUI Balticuga lennates vahel isegi paremini kui Soomest väljuvatel TUI lendudel. Ehk siis lõppkokkuvõtteks ütleks, et kõik oleneb sellest, mis hinnaga oma reisi ostad. Kui odava hinnaga reisi kätte saad, ei kipuks virisema millegi üle. Kui palju maksad, tahaks ikka natuke nina kirtsutada.

Ma tahan LAV-i sim-i. Saadan private message.

Mina soovitan A-RENT-i, Kadaka tee 7.
http://arent.ee/kontakt
Viisakas teenindus ja väike paindlik firma.
Rentisin suvel neilt Euroopa turnee jaoks autot.

Tänän telefonikaartide linkide eest.

Veel selline küsimus, et kas keegi on kasutanud nn. Krügeri koduka ehk sunparks.org interaktiivset GoogleMapsi? Kogemusi? Seal on need Campid lipukestega märgitud, tava GoogleMapsis ei ole neid lipukesi... Kas muidu kõik sama?

Erki k, kui sa seal navigeerid näiteks 10 tundi päevas, siis palju sul GoogleMaps datat on võtnud? Pole kunagi huvi tundnud data mahtude kohta, nüüd peab vist hakkama arvestama seda. Ise arvasin, et tuleks osta üks 5MB kaart lapsele mängimiseks ja teine 5MB endale navigeerimiseks.

Kuidas üldse liiklus tundub? Kas võrreldav Aasia ja teiste Aafrika riikidega, kus liikluseeskirju väga ei tunta? Natuke ikka kardan seda parempoolset liiklust ikka... Siiani olen ainult USA-s ja Euroopas ise sõitnud.

Sellega olen juba leppinud, et 16 päeva on liiga vähe, et kõike põhjalikult näha. Paraku on aeg ja raha piiratud koguses käes. Tahaks ju puhkuse ajal ka aktiivne ja efektiivne olla :-)

Oleks ehk huvitatud. Kas mingi lõplik sihtmärk, kuhu jõuda on ka seatud. Kui vana laps on ja kas poiss või tüdruk? Minu suvel 7-ks saab poiss oleks huvitatud lisaks lõbustusparkidele veel jalgpalliga seotud kohtadest - Hispaania, Portugali mängud/staadionid jne.

Catz, kas teil kuupäevad juba paigas? Meil on piletid Balile ostetud 24.12.15-7.01.16. Hotell ka seal bronnitud selleks ajaks. Me oleme keskeas lapsega perekond, kes samuti reisikaaslastest huvitatud.