Ka_Ja

Uus kasutaja, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

1 meeldimist
1 postitust
3 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tulin just Peterburist Viru Reisidega ja pean nõustuma, et selle reisifirmaga ei ole mõtet reisida. Meie seiklused said alguse juba Tallinna lähedalt, kui buss meid peale võttis. Meesterahvad said kohe aru, et midagi on valesti kui nägid, et juht peab kahe käega käiku vahetama. Ühe käega ei jõudnud lihtsalt käigukangi liigutada. Esimesel ristmikul buss jäi seisma ja juht käis uuesti pagasiluuki sulgemas, kuna see oli lahti vajunud ega tahtnud kinni püsida. Siis mõnekümne kilomeetri jooksu tegime mitmeid peatusi, bussijuht käis uurimas, mis bussi tagasillal viga võib olla. Selgus, et tagasild oli katki. Helistati omanikule ja telliti uus buss. Meie sõitsime katkise bussiga Purtse jõeni välja, seal buss hakkas kärssama ja jäime uut bussi ootama. Asendusbuss saabus, aga seal 9 kohta vähem kui meie reisil reisijaid. Asendusbussiga sõitsime Jõhvi. Seal oli omanik vastas ja hakkas reisijatega läbirääkimisi pidama, kes maha on nõus jääma. Kompensatsiooniks pakkus omanik augustikuist reisi 50% soodustusega. Või kogu reisiraha + viisaraha +kodusõiduraha tagasi. Kokku jäi 11 inimest maha ja sõit jätkus. Asendusbuss oli aga alla arvestuse. Turvavöösid ei olnud, teise korruse esimese rea tooli istumisosa oli lahtiselt, ei olnud kinnitatud tooli/põranda külge. Konditsioneer ja WC ei töötanud (ilma nendeta saime ka hakkama). Vene piirikontrollis selgus, et kahel reisijal on viisal valed andmed, sünnikuupäevas oli eksitud. Kuna me saime oma passid alles teel Narva poole, siis ei saanud me seda enne ka kontrollida. Õnneks kedagi tagasi ei saadetud. Viimasel päeval kiirteel sõites lendas parem küljepeegel küljest ära kogu konstruktsiooniga. Kokkuvõttes ütleksin, et reisi programm ja giid olid head, kuid turvatunne on ka oluline.

Me tulime pühapäeval Indiast, Goast. Minu reisikaaslaselt küsiti lisaks majutusasutuse kohta. Meil oli hotelli broneering välja prinditud, näitas seda. Minnes tagasilennu pileteid ei küsitud.

Tänan tagasiside eest. Sel korral leidsime omale sobiva hotelli, kuid järgmist reisi planeerides kindlasti katsetame Airbnb-d veelkord.