kero

Uus kasutaja, liitus Tripiga 7 aastat tagasi
2 meeldimist
0 postitust / 8 kommentaari
0 (0%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Oleneb millised nõudmised on :) Meie oleme võtnud kahel aastal samast firmast. Automaat käigukasitiga, autosid vahetatakse iga kahe aasta tagant, täiskindlustus. Soovitakse krediitkaardi andmeid, kuid maksta saab siis kui auto käes ja sularahas. Maili aadress: contact@traffic-group.gr , koduleht  : http://www.trafficrent.gr/ ;

Mugav on siiski väike auto, aga kindlasti automaat käigukast.

Tundub, et meil vedas :) Meie reis oli 08.-11.06. Ainus mida ei olnud, oli kahekordne buss, sest see olevat katki läinud. Tundub, et meie õnneks, sest buss oli küll täiesti töökorras. Meie seltskonnal oli broneeritud teine korrus, kuna see korrus puudus, siis sattusime Tallinnas suure segaduse osalisteks. Õnneks oli ka lahkeid inimesi, kes olid nõus kohti vahetama. No ja ka reisi kellaaega muudeti ainult kaks korda. Aga bussijuht oli tore ja julge noormees. Bussiga olevat ta viimati sõitnud 2 aastat tagasi ja sai super hästi liikluses hakkama. Ahjaa, giidi saime vist ka viimasel minutil, aga Ants Tuuleveski on täitsa vahva giid. Rahulik ja arvestab reisijate soovidega.

Kui veel abi on siis soovitan http://www.autotravel.gr/ Ise tellisime hotelli, aga on võimalus ka lennujaama tellida. Piirkond oli küll teine, aga ilmselt võimalus ka seda firmat kasutada. Väga meeldiv teenendus ja täiskindlustus.

Külasta fb s kogukonda "Üllatav Kreeta", sealt saab abi ja nõu. Tänu Albinale on soov alati Kreetale tagasi minna.

Tere!
Tundub, et olime eelpool kõnelejaga samal ajal Kuldsetel Liivadel :) Lisaksin enda poolt ka paar tähelepanekut.

  1. Hotell Primasol Sunrise. Igati normaalne koht, soovitan. Maja tagumisel poolel on küll basseine rohkem, aga ka palju rahvast. Kes rahulikku basseni melu tahab, see saab seda nautida maja ees olevas basseinis.
  2. Konditsioneer on tagatisraha eest (20 euri). Miinuseks võib pidada seda, et esimese korruse tubades ei ole fööni (hotelli raamatus oli see kenasti kirjas, aga kahjuks koduleht väidab, et see on kõikides tubades).
  3. Hotelli lähedalt(nii umbes 10 min jalutamist) väljub hotell Golden Yavori juurest buss Varnasse, Grand Malli kaubanduskeskuse juurde ja tagasi. Sõit on tasuta.
  4. Andresega nõus, et tervet päeva seal küll pole mõtet veeta. Keskuses asub aga Retro muuseum (neile keda huvitavad vanad autod ja nõukaaegsete tegelaste vahakujud)
  5. Bussipilet maksab 3 leevi, bussis on inimne kes neid müüb. Tagasi Varnast saab bussidega 109, 209 ja 409. Meie hotelli oli peatusest alla 10 min.
  6. Kes loomaaeda soovib külastada, siis võib selle vahele jätta. See on pigem nagu Tallinna Loomaaia lasteloomaed (suurematest loomadest on seal karu, tiiger , lõvid ja hunt) Pilet 1,50 leevi. Loomaaed asub Primorski pargis ja seal jalutada on samas huvitav.
    PS! Veidikene annab ka kaubelda, mitte küll kõigiga. Aga meil õnnestus see päris mitmes kohas.