Viimased kommentaarid

Näiteks maksis nädal tagasi Finairi pilet London Helsingi 300 EUR aga kui panin tagasi pileti ka sisse oli hinnaks 120 EUR.

Põhjus selles et Norwegian lõpetab  otselennud Tallinn-arlanda.

Taisse ikka omal käel. Taisse on odavad lennupiletid Norwegianil, Stockholm, Oslo, Copenhagen.Londonist Air chinaEsimeseks reisiks Phuket ja Nai Harn, kata, Karon. Pattayat ei soovita rikub sinu muljed Taist. Sise lennud Don mueng ist Bangkok-krabi,Phuket, Chang mai, Chan Rai. Piletid alates 20 EUR. Hotellid olen enamus broneeritud Agoda. ComParim aeg Tais ilma poolest novembri lõpust Märtsini. Parim öö klubi Phuketis Illuzion. Sessepäes klubidesse on tasuta. 

CheapSleep Hostel. Alates 10 EUR öö. Agodas. 

Mina olen Tais käinud ka aastas 4-5korda ja pole küsitud. Kui te aga tahate Taist mõnda naaber riiki minna siis peab teil olema juba midagi näidata. 

Seal on kast kuhu sinu kott peab mahtuma. Mina maksin ka wizzair il 5 cm pärast 25 eurot. 

Tulin Taisse 34 päevaks augustis. Olemas oli ka tagasi lennupilet. Piiril küsiti kaua oled. Ütlesin 13 päeva ja siis lähen Malaisiasse. Mõeldud, tehtud. 3 Päeva Malaisias ja tagasi Taisse. SIIS AGA MALAISIA piiril vaatas mu passi ja ütles, et järgmine kord me sind enam Taisse ei lase. Põhjus võib olla et olin 2 aastat tagasi Aussis ja käisin paaril korral tais Air asiaga. Tais ei küsitud midagi. Nagu ma aru sain ei ole ma turist. 

Alati tasub vaadata palju see pilet maksab Lennufirmal. Kui vahe on väga märgatav võid oma ostust pärast ilma jääda ja raha oodata nädalaid. 

Skyscanner, TripAdvisor, Exchange rate. Valuuta äpp on päris mõistlik panna telefoni kui reisile lähed. Teised suht samad. 

Tulin nädal tagasi sealt.Ei jõua sest seal 4 erinevat korpust mille vahel sõidab rong.kui mõni lennujaam võib segadust tekitada siis just see. Minu lendu polnud kirjas näiteks nende äpis millega saad netti kasutada 24 h

Ei küsita tavaliselt kui Euroopast lendad.Kui Austraaliast tagasi tulles Taisse lendasin küsiti kohe Taist lahkumise piletit näidata.Iseasi on see kas tasub osta üheotsa pilet mis on sama kallis kui edasi tagasi pilet.

Arvata oli et see vale info levitamine. Ilmselt pole see inimene phuketis käinud. Sooviksin vähem seebikat vaadata.

220 B on väljavõtu tasu + Eesti pangad võtavad sealt vähemalt sama palju. Lisaks on seal kaartide kopeerimine igapäevane teema.

Esimese asjana kui Tai's tahad sootsalt reisida osta kohalik sim kaart.nädal netti 100 b. Hotellid algavad 10 eur öö . Õlu poes 0,5 l .50b tänaval 70 b klubis 100-200b. Rolleriga sõites peab olema rahvusvaheline luba muidu trahvid 400 b.Maksad ära sõidad edasi. Liiklusega soovitan olla väga ettevaatlik seal. Ja Hinnad tõusid tais Detsembris vähemalt vesi ja karastusjookidel. Söögi hinnad kohalik toit 100b Euroopa toit 300-400 b Hotellid olen broneerinud kohapealt läbi Agoda.

Ainus mõistlik viis liikuda lennujaama ja kesklinna vahel on sky train.Pilet 40 b. Kui teil on jätku lend ja tagasi lennu pilet sama numbriga ei soovita Phuketi lennust maha jääda sest siis muutub teie tagasi lennu pilet kehtetuks.

Tais ei käi need asjad nii nagu meie siin arvame.Kõige mõistlikum On korraks riigist lahkuda . Teine variant pikendada kohalikus migratsioonis.Trahv trahviks aga üle läinud päevade eest võite saada riiki sisenemise keelu.Minul juhtus nii Austraalia s kui lugesin et paari päevaga ei juhtu midagi.Juhtus see et sain 3 aastase keelu.

Olin nädal tagasi seal ja kui lendude vähe on alla 12h siis välja ei lasta.Tegu ka kõige külmema lennujaamaga kus olen viibinud.

See Tickets .ee on firma millelt Eestist pileti ostmine käib läbi Venemaa. Firma ise asutatud Ukrainas.Pole turvaline sellest ka siin palju juttu olnud. Need head hinnad Taisse mujale Aasiasse on tihti kellegi poolt ostetud ja tühistatud piletid. See momondo ei puutu siin ültse asjasse .Tasub vaadata palju see pilet konkreetse lennufirma lehel maksab.Kui hinnavahe on märgatav siis on see esimene märk et asi pole õige.

Agoda ja booking on samad firmad aga agodaga vóetakse raha kohe maha. Agodaga oli minul probleem Tais.Probleem tekib siis kui tahate tühistada hotelli ja kui olete näiteks Tais siis on see suht võimatu. Lehel tähistada ei saa ja helistades ootad tund aga keegi ei vasta.Reisilt tagasi tulles helistasin neile Inglismaa nr ja rääkisin nii nagu asi oli.hotell oli kesklinna asemel 6 km eemal.See mulle ei sobinud ja vaidlesin nendega 3 päeva kuni oma raha tagasi sain.

To token lugedes sinu postitusi siis jääb mulje et sa pole varem Tais käinud.

Ei tea aga ma ei käi Phuketis basseinis ujumas.phuketis on minu ùks lemmikuid randu Nai harn.liikumiseks parim on roller rent 200b päev.veel on head surin .paradiis ja karon.Tulin nädal tagasi taist.Käidud ka pattayal.hetkel pole seal enam Euroopa turiste ollagi .Indusi ja muid tòrvapapi värvi tegelasi aga küll.bangkokis leina meeleolu.

Pattaya l pole häid randu.Soovitaks minna pattaya asemel Phuketisse või Krabi. Bangkokis pole mõtet 4päeva olla.Suur ja väsitav linn. Kui pattayal ikkagi plaan olla siis jomnthienis . Pattaya lähedale jääb linn Rayong.sealt saab minna koh samet saarele kus ilusad rannad ja vaiksem olemine.

Soovitan kasutada skyscannerit.Piletid ostan tavaliselt tripsta kaudu . veel on turvaline lastminute.co.uk

Elasin Londonis aga tulin sealt ara 1,5 Tagasi.Hetkel on seal majandus suht kehv ja ega need palgad ka midagi erilist pole.Sai käidud ka Austraalia s .kui oleks valida siis läheks enne aussi kui Inglismaale.