travo

Uus kasutaja, liitus Tripiga 9 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
2 kommentaari
Viimased kommentaarid

Uus soojalaine laupäevast tulekul. Pühap-esmasp näitab juba 29-30kraadi.

KOHE KINDLASTI ei ole kõige kasulikum arveldada Euros. Vastupidi, euro arveldavad alati sinu kahjux. Kuna sente nad ei tagasta siis Dollar kindlasti kasulikum. Nt ostad karastusjoogi ja siis küsitakse kas 1 dollar või 1 euro.

Jõudsime üleeile tagasi ja võin oma kogemustest paari sõnaga rääkida: Plussid: 1)Hotell väga ilus ja puhas ja asukoht ka super! 2)Lennureis ja transfeer hotelli sujus ka suhteliselt ladusalt :) 3)Ilmad oli täpselt parajad, päeval kuum(aga mitte kõrvetavalt) ja õhtul soe

Miinused: 1)Infotund mis toimub teisel päeval oli mõtetu ja tundus, et osad asjad jätsid nimelt mainimatta, eesmärgiga et ekskursioonidest osa võtaksid. 2)Teepeal külastati: -Nahavabrikut kus on küll kõik ilusad riided aga kõige odavama hilbu hinnad algavad 500-st eurost(räägivad et seal odavam aga tegelikult linnast saada odavamalt kätte). Kohutav piin on nende müüjate eest ära joosta! -Väärisehete tehas/pood...no andke andeks mix viiakse Cherry kaudu ostnud keskklassi turistid sinna??! Sõrmuste letihinnad algavad 5000-st Eurost. -Vaiba tehases oli küll huvitav aga jällegi. Vaibad maksid mitu tuhat eurot. Odavaim mis küsisin oli 400€ ja see ole 50x100cm aga see polnud ilus.

Mina ei soovita infotunnis mingit paketti osta, sest kõike saad ka ise kohapealt osta. Nt meie Giid kiitis teel Pamukkales-se enne lõunale minekut:kinnitan, et lõuna on palju rikkalikum kui hotellis ja muud söögivõinalust teil pole ja siis korjab raha ära. See oli aga suhteliselt kohutav(v.a neile kes armastab aind rohelist süüa) ja kohapeal oli tegelikult võimalik endal ka muud toitu osta.

3)Hotellis All Included süsteem välja arenematta: ainu mõstlik viis on kogu ajaks vist kõik ära võtta siis ei ole mingid jama ja jebimist, sest ise retseptsioonist seda võtta ei saa, kõik käib läbi giidi aga giidi näed vb korra päevas. Kui toas 2 inimest siis peavad mõlemad võtma!

PS! Kuigi miinuste osa on pikalt kirjas, oli reis ikkagi väga mõnus ja olen väga rahul,lõpuks sai ka puhata! Neile kes tahavad korralikult basseini või mere ääres seda päikest nautida mida eestis suvel polnud,soovitan ekskursioonidest mitte osa võtta, sest ega see Pamukkale nii väga eriline polnudki. 2 päeva bussisõitu on liialt piin et viibida 2h Pamukkales ja kui teid ehmatab et peate selle öö Jasmine Beach hotellis juurde maksma siis Pamukkale ekskursiooni ajal kulub teile piletite ja lõunate peale sama raha!