Viimased kommentaarid

Tere.Ei saa hästi aru kas need inimesed kes väärtustava aega ja raha on eesmärk kiiresti ja odavalt kusagil ära puhata et saaks ruttu koju.

Olen kolm aastat järjest autoga käinud hispaanjas 4 nädalasel trippil ja naudin kaasaga suhtlemist ja lihtsalt olemist.Päeva peale ka teeme nati tööd üle neti.

Sinist küla mina külle ei soovita. Kui, siis ainult autoga läbi sõita. Söögikohti on ainult 2 . Ja peale siniste majade midagi muud polegi.

Soovitan julgelt minna. Retk on paar tundi vaatamist väärt ja vahepeal, kui kaljuseinalt maapeale saab, siis tasub vaadata ka taevasse, seal kotkad lendavad vahel päris madalalt. Lõpus vaja jalutada bussipeatussese, kust väljub buss alguspunkti tagasi.

to:dim123 eksisin nati prantsusmaa ja hispaania kokku 128

Hetkel hispaanias oma autoga.Alustasime sõittu 3.04 ja kohal Malagas 5 päevaga.Tee maksud Prantsusmaal ja Hispaanias kokku 80€.Ööd hottellides.poola trassiääres 30€saksa 65€prantsusmaa 45€hispaania 50€Öösel ei sõitnud kusagil üheksast olime hotellis.Hispaaniast septembri lõppust tagasi.autoks skoda rapid

Poolas kiirteemaksu ei ole,tsehhis ja Austrias on vinjettid esimesest tanklast.

Ei saa öelda, et pooldan pakettreise aga Sharmi ei leia ühtegi põhjust, miks omal käel minna. Käin iga 2 aasta tagant Egiptuses ja alati paketiga. Mujale maailma alati omal käel. Nädala pärast Lõuna-Aafrikasse.

Vabandage ei sa aru kas ikka egiptusesse on mõistlik omalkäel minna.mõtlen siis hinna poolest?

Olen 22.02-03.03.2019 selles hottellis ja ülal mainituid probleeme ei ole näha.Küsisime kohe saabudes korraliku tuba ja saime.(muidugi 10 euri eest).Toas kõik korras ja puhas,teleka ja internet töötavad.(suurelt rõtdul näe näen 2m kaugusel leed tuld ja selle kõrval netti masti,vaade basseinile.Sooja vett tuleb ja korralikult.

Tasub meeles pidada et siiski TALV jaanuaris.

Perega Sri lanka täna väljalend 24 kohal. PÕS Eesti.

Mummi Golden rose ei ole nüüd küll hea valik

Muidugi mine reisile naudi päikest ja sooja merd,põdeda võid ka peale puhkust.

1tund on piisav ainult siis kui tLlinna lend ei hiline.Aasta tagasi jäi meie seltskond maha kuna Tallinnast lend hilines 20min.Suure vaevaga saime järgmisele lennule Taisse.

Planeerin juba järgmist reisi(olin 2kuud Tais),aprillist kuu Marokos.

ja veel. Auto numbri märgid tasub parkimise ajaks eemaldada. Vastasel juhul neid seal pärast ei ole ja kojamehe vahel on tl.nr kuhu helistades öeldakse et maksa nii ja nii palju saad tagasi. See seal levinud tegevus. Endal võeti ka ära aga õnneks eelviimasel päeval,käisin Eesti saatkonnas ja sain mingid ajutised millega koju tulla. Ei maksnud neile sentigi.Ah ja numbrid sain uued päevaga.

Olen kaks päeva olnud ja veel 3.Siiani on küll kõik rahulik. Vägivald turisti vastu on tõesti ainult lottovõit või paistan mina kohaliku moodi välja?

Lõppetuseks on kergeusklikel raha läinud,mõned said rikkamaks. NII SIIS enne kui teete ülekande palun kasutage GOOGLE teenuseid. Ja kasutage ajusid,mitte ärge lugege kui palju on FB laike saanud,laigid ei tähena MITTE KUI MIDAGI.Soovin teile edaspidiseks kainet mõistust. Aga ma olen täiesti kindel et varsti halatakse siin jälle! Kes veel ei tea siis on koraldajad on;NOVA,GOADVENTURE,TEZ ja AURINKO. Ahjaa ise veebruaris TAIS Päikest teile

Krt.ma eriti ei usu seda lugu.Mis nimeline reisisaatja oli

Hetkel sharmis on turvalisem kui tallinnas suur-karja tänaval. Sharmis oldud nädal ja loodan et ei pea varem tänu välisministeeriumile tagasi tulema

toad võik muidugi küsida rannale lähemale sest peamajas on väga lärmakas,autod tuututavad päeva läbi.

ongi parem kui iga sugused vingujad ei reisi Egipti,teistel seal parem.mina lähe küll oktoobris ja aprillis.Päikest

mine julgelt tulin alles läbi soome kõik oli rahulik ja tore.olin 4 nädalat

mis võtit saa vastuvõtus said,olin jaanuaris selles hotellis seif oli tagumise passeini ääres ise valitava koodiga