Viimased kommentaarid

Mul on juhtunud nii, et tavaelus üsna laadnad sõbrad on reisidel täiesti vastumeelseteks persoonideks osutunud.

  • Ringreisil ühes euroopa riigis oli meesterahva peamine eesmärk ja kinnisidee leida oma armukesele kindel suveniir, mida see oli soovinud. Kõik muu oli täiesti ebaoluline.
  • Plaanitud reis meeldiva sõpruskonnaga nädalaks soojale maale osutus kohapealt leitud ida-euroopa näitsikuga romantikapaketiks. Sõbrad kaotasid tähtsuse.
  • Aasias - lootusrikas sõprustuur päädis sellega, kui sõbra huvideks osutusid eelkõige öised baarid, palju alkoholi ja kohapealt leitud "rääbakad".
  • Romantikareis egiptusefännist piigaga, kes kartis kalu, ilm oli liiga palav ja kohalikud nõmedad.

On plaanis küll, mis stiilis reis huvi pakub ja kuhu täpsemalt?

Kiiruseradarid vinjette minu teada ei loe. Kui eesti numbrimärgiga sõidukiga radarisse kiiruseületamisega jääd, siis sellepärast muretseda ei tasu - neid eestisse ei tule...veel.

Šveitsis kehtib kiirteedel vinjett, kleebise saad soetada 40€ suvalisest tanklast enne Šveitsi sisenemist või Šveitsi tollist.

Igaljuhul soovitan selle osta, hingerahu kindlam ning kõrvalisi teid läbides on ajakadu oluline (kuigi vaated ja kogemused imelised). Šveits ise on nii "steriilne" keskkond, et vinjeti puudumist pannakse kindlasti tähele ning politsei väga lahke just siis pole.

Kaheksa tundi D-terminalis küll mõtet passida pole. Nii pikaks ajaks on väga ok peatuma jääda E-terminali, kus arvukalt nii istumiskohti kui ka elektripistikuid (ka USB). Igati hubane on seal kasvõi ajaviiteks lennukeid vaadata.

Olemas erinevad pubid ja Burger King. Tasuta wifi toimib ka suht hästi. See 8h on igati üleelatav.

3 sõpra viibivad Phuketil 9-24 aprill. Minul 4-s kord Phuketil. Sõltub kui ulatuslike teadmisi vajate? :)Päikest.

See Paradise Beachile jalgsi Patongist minek on veidi petlik jah, kuna linnulennult tundub sealsamas kuid reaalsuses annab ronida, eriti sellise palavusega :)Ma soovitaks teema algatajale avastada pigem "Secret Beache", mida tukimehed väga hästi teavad. Nad on nõus isegi terve päev ootama, kuniks te rannal päikesevanne võtate. Tasu muidugi kokkuleppel. Salajaste randade väike loetelu on olemas siin: http://www.phuket.com/phuket-magazine/phuket-secret-beaches.htm . Kahjuks peab nentima, et ka need on juba vaikselt ülerahvastatud.Randadest veel nii palju, et mulle tundub - mida põhjapoole hoiad, seda vähem rahvastatud on.ATM-e ja rahavahetuspunkte ei maksa karta ning iga päev kurssi jälgida pole ka pointi, kui juba lähete puhkusele. Eelarve peab vastu kui väldite "uhkeid" restorane ja lubate endile avastada ka kõrvalisemaid söögikohti.

Hotellis tasuta nett vaid fuajees aga väga aeglane ning leviauklik. Teisel korrusel pakutakse mobiilse neti võimalusi.Mina võtsin SIM-i juba lennujaamast, hinda küll ei mäleta kuid toimis väga hästi.Hotell ise rahuldav.

Suurepärane uudis on see, et nüüd hakatakse neid rendifirmasid trahvima, kes rendivad rolleri vastavat juhiluba mitteomavatele isikutele.https://www.thephuketnews.com/phuket-rental-companies-to-be-fined-if-found-renting-to-unlicenced-drivers-66151.php

Võta ühendust Andres Vinkiga Phuket.ee FB lehelt: https://www.facebook.com/groups/phuket.ee/ - neil on just 3-4jan Phi-Phi saaretuur.

Teie postitusest ei saa aru, kas see elektrooniline ese (eeldan, et telefon) unustati siis Katale või Phi-Phi saarele?

Saabusin just Hurghadast ja eelpool mainitud Sunny Dayst. Tuues võrdluseks 3x Sharmis ja 1x Tabas ning nüüd esimene kord Hurghadas, siis Sharm on oluliselt mõnusam ja ilusam. Hurghadas on tuulisem ja jahedam tõesti kuid see-eest saab mingil määral osa kohalikust linnaelust.

Kui on plaanis rahulik puhkus ning soovite tutvuda ka veealuse maailmaga siis sharm on selleks õige koht.

Mia, siin tuleks vahet teha, mida pakutakse naistele ja mida meestele. Täpset protsessi ei hakka kirjeldama kuid põhimõtteliselt selle kokkulepitud nn "tai massaazi" ajal annavad nad endast parima, et mehel erektsiooni tekitada. Kui see õnnestub, pakutakse lisateenuseid. Oma 5 ndl Patongis veedetud ajal külastades 5 erinevat salongi, oli muster täiesti identne.

Üldiselt on rannas olevad massaazitelgid need, kus võib saada tõelist masaazi ilma lisateenusteta.

Teema algatajale soovitaks abikaasal ja isal ikka massaazisalongi külastada - pärast nagu uus inimene:P

Kõik on muidugi õige, mis Token kirjutas. Kui tema nimetatud asjad ikka häirivad, on kultuurshokk kerge tulema.

Pigem soovitaks ka majutus valida Karoni, Kata või Nai Harni kanti. Elu oluliselt vaiksem, rahulikum ning loodust rohkem. Kamala on ka rahulik kant, kuid sealt kusagile mujale liikuda on võimalik vaid tuki, takso või rolluga. Tavaline "puubuss" sõidab Patongi Phuket towni kaudu (parajalt tüütu ring).

Aga Patongi Bangla tänavat külastage kindlasti, see on elamus omaette. Jätke lapsed koju ja mida pruunimaks te päevitunud olete, seda vähem teid tülitatakse.

Ei tahaks küll vaidlusesse laskuda, kuid mille poolest on teiste kasutajate postituste lugemine veidram kui klikata mittehuvipakkuvatel teemadel ja seal lihtsalt vinguda?

Aga ilmselt on meil sama raviarst:)

Kuulge cragum, mis teil viga on? 99% teie kommentaaridest on vinguvas kõneviisis. Äkki lähete reisite veidi, maandate stressi:)

No blogi võiksid küll pidada. Seal saaksid laskuda teema üksikasjadesse, millest kirjutamist sa silmnähtavalt naudid.

Aga mind isiklikult sinu Tai seiklused küll huvitaks. Tee näiteks eraldi teema ala "Aasia seksturism". Usun, et fänne ja jälgijaid saaksid palju.

Natuke arusaamatuks jääb see, et kui suudate soetada kallid lennupiletid, majutuse, raisata erinevatele ekskursioonidele, on nüüd kahju mõnest eurost loobuda mugavaa transpordi nimel,

Arvesta max. 1000 bahti. - see oli eelnevalt tellitud takso majutaja poolt. Koha peal ning Grabi kaudu saad ilmselt soodsamalt.

Kamala Beach on jah mõnus, rahulik ja puhas rand. Igati soovitan

Itaaliaga küll kogemus puudub, kuid eelmisel aastal sain Saksas kiirteel kiiruseületamisega hakkama. (jah, lugesite õigesti - saksa kiirteel:) ) See oli asulasisene kiirtee ning radar fikseeris +30km kiiruseületuse. Teatis jõudis minuni 2kuud hiljem eestisse. Küsisin neilt igaksjuhuks fotot, saadeti ka see. Seega midagi kobiseda polnud.

Summa oli 80euri kuid see oleks kasvanud kui oleksin vaidlustama hakanud. Ma sain aru nii, et kui otsustad mitte maksta, võidakse kehtestada riigis sõitmise keeld.

Jama vana-euroopaga on see, et kogu suhtlus käib paberil ja posti teel. Meilivahetusega end ei vaevata...

Võid ju oma broneeringu ka siit üle kaeda: https://www.checkmytrip.com